Trabzonspor'dan Abdülkadir Ömür'e Özel İlgi

Trabzonspor'un en değerli futbolcusu olan Abdülkadir Ömür'ün, eski günlerine erken dönmesi için yoğun çaba gösteriliyor.

Trabzonspor'dan Abdülkadir Ömür'e Özel İlgi

Trabzonspor’da Abdülkadir Ömür’ün sakatlığı sezon başında moralleri oldukça bozarken, Almanya’da ameliyatı yapan doktorun verdiği raporlar doğrultusunda yıldız futbolcunun iyileşme süreci başladı.

Başkan Ahmet Ağaoğlu’nun süreci yakından takip ettiği öğrenilirken, Trabzon’da tedavisi süren Abdülkadir Ömür hakkında da sağlık kurulundan her gün detaylı bilgi aldığı bilgisine ulaşıldı.

KULÜPTE TEDAVİSİNE ALMANYA DÖNÜŞÜ BAŞLANACAK

2 ay boyunca evinde Trabzonspor’un fizyoterapisti tarafından özel olarak ilgilenilecek Abdülkadir Ömür’ün, yakında tekrar Almanya’ya giderek doktoruna görüneceği  ve daha sonrasında kulüpte tedavisinin süreceği öğrenildi.  

Doktorun vereceği rapor doğrultusunda şuan fazla yorulmaması gerektiği ve Abdülkadir Ömür’ün bu nedenle Trabzonspor’un görevlendirdiği fizyoterapist tarafından evinde ilgilenildiği bilgisine ulaşıldı.

Almanya’da ameliyatı boyunca Trabzonspor’un fizyoterapisti Burak Subaşı tarafından özel olarak ilgilenilen Abdülkadir Ömür, iyileşme süreci boyunca Trabzonspor’un kontrolünde olacak.  

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2019, 01:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gökhan
Gökhan - 10 ay Önce

Abduşumuz o bizim caımız

SIRADAKİ HABER