Trabzonspor'dan Alacağı Olan Yönetici Var mı?

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun Göztepe maçı sonrası yaptığı açıklamalar yeni soruları da beraberinde getirdi.

Trabzonspor'dan Alacağı Olan Yönetici Var mı?

Trabzonspor’un deplasmanda Göztepe ile 1-1 berabere kaldığı karşılaşma sonrası başkan Ahmet Ağaoğlu’nun yaptığı açıklamalar dikkat çekerken, “kulübe borç verip alamayan yönetici var mı?” sorusu akıllara geldi.

Trabzonspor’da Ahmet Ağaoğlu döneminin yöneticilerinin kulübe verdikleri borçların tamamını geri aldıkları iddia edilirken, sadece eski Trabzonspor yönetiminde görev yapan 3 ismin kulüpte alacağının kaldığı kulislerde konuşuluyor.

Başkan Ağaoğlu’nun yapmış olduğu açıklamaların ardından Trabzonsporlu taraftarlardan aldığımız mesajlarda, ”kim Trabzonspor’a ne kadar vermiş? Ne kadarını geri almış? Eski veya yeni yöneticilerden Trabzonspor’a kim ne kadar bağış yapmış? Bunları bilmek taraftarın en büyük hakkıdır. Sadece Ahmet Ağaoğlu yönetimi değil geçmiş yönetimlerde de bu isimler net olarak açıklanmalı. Taraftar net şekilde bilgilendirilmeli. Önümüzde kongre var ve bu kongre öncesinde Trabzonspor’u en çok kim düşünüyor bunu görmek istiyoruz.” Şeklinde soru geldi.

Ahmet Ağaoğlu’nun Trabzonspor Kulübü’ne borç verip alamayan eski yöneticileri onore ettiği ise hiç görülmedi.

HaberTS - Yasir Güney

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2021, 15:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dursun Sarı
Dursun Sarı - 2 hafta Önce

bende merak ediyorum başkan öyle bir açıklama yaptı ki hibe edilen rakam ne diye sorasım geldi

Hakan H.
Hakan H. - 2 hafta Önce

Hayrettin Hacısalihoğlu gittikten sonra kulüpte şeffaflık bitti. Herşey lafta sözde nerede menajerlere ödenen paralar nerede kimin ne alıp verdikleri. Boş laf. KAP denen bir şey var neden bildirilmiyor. Hadi KAP'a bildirmiyorsun o halde çık açıkla şu kişiden şu kadar güzellik gördük diye. O da yok. Sadece güzellik gördük. Ne güzelliği gördük onu söyle de bilelim.

Murat SELİMOĞLU
Murat SELİMOĞLU - 2 hafta Önce

Başkan sadece boş konuşuyor birilerini parlatıp birilerine mesaj vermenin peşine düşmüş belli

TUNCAY KARSLI
TUNCAY KARSLI - 2 hafta Önce

TARİH DEDİ SAAT DEDİ UNUTMASIN DEDİ NE VERDİ NE ALDI DEMEDİ SIRA ONLARA GELDİ BAŞKAN HADİ YARIM BIRAKMA SÖYLE BEKLİYORUZ

DİNO MURAT
DİNO MURAT - 2 hafta Önce

başkan anladı gideceğini yerine geleceği de belirlemenin derdine düştü

CEVAP BEKLENEN SORU
CEVAP BEKLENEN SORU - 2 hafta Önce

HAYDİ BAŞKAN ÇIK AÇIKLA BAKALIM KİM NE KADAR HİBE ETMİŞ GÖRELİM. SÖYLEDİĞİN SÖZÜN ALTINI DOLDUR TARAFTAR UNUTMASIN DEDİN UNUTMADIK BEKLİYORUZ

Birlik ol Trabzonsporlu
Birlik ol Trabzonsporlu - 2 hafta Önce

Camia olarak birlik olmalıyız,istanbul takımları siyaseti nasıl kullanıyorsa biz de kullanmalıyız,Trabzonsporlu bakanlara saldırmamalıyız,saldıranlara cevap vermeliyiz. Birlik ol Trabzonsporlu, başka Trabzonspor yok!

BİR DOST
BİR DOST - 2 hafta Önce

YÖNETİMDE ÇOK KİŞİ BORÇ VERİP GERİ ALDI BAŞKAN ONLARI AÇIKLAMAYARAK TEK KİŞİ ÜZERİNDEN KONUŞTU BU BÜYÜK SIKINTI DOĞURDU ANLAŞILAN


SIRADAKİ HABER