Trabzonspor'dan Çalımbay'a Şok Üstüne Şok!

Ersun Yanal'ın görevden ayrılmasının ardından Trabzonspor'da görev yapan Rıza Çalımbay şok üstüne şok yaşadı.

Trabzonspor'dan Çalımbay'a Şok Üstüne Şok!

Trabzonspor'da yeni yönetimin göreve başlamasıyla beraber alınan karar ile Rıza Çalımbay ile yola devam edilmezken, Trabzonspor'u mahkemeye vermeyen nadir teknik adamlardan Rıza Çalımbay görev yaptığı sürede de bordo-mavili yönetimi alacakları konusunda zorlamamıştı.

"Çalımtığım kulübü mahkemeye vermek bana göre değil" diyen Rıza Çalımbay alacaklarının taksitlendirilerek ödenmesi yolunu da kabul ettiği fakat Trabzonspor yönetiminin Rıza Çalımbay'a ödeme konusunda adım atmaması tecrübeli teknik adamın alacaklarına karşılık mahkeme yoluna başvurma ihtimalini arttırıyor.

VERİLEN SÖZLER TUTULMADI

Fakat Trabzonspor'dan ayrılmasının ardından aylardır ödeme bekleyen, Rıza Çalımbay'a defalarca Trabzonspor yönetimi tarafından söz verilmesine rağmen bu söz yerine getirilmedi.

Trabzonspor yönetimi, Çalımbay ile sözlü olarak anlaşma sağlayamaması halinde bordo-mavili kulübe ekstra mahkeme masrafları da borç yükünü arttırmış olacak.

Trabzonspor yönetiminin ödemeler konusunda umursamaz tavrı sonucunda Çalımbay'ı ikna etmek için yönetim dışından Trabzonsporlu bir çok ismin devreye girdiği de gelen bilgiler arasında.

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2018, 13:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
Trabzon
Trabzon - 10 ay Önce

Habertsyi okuyup bilgi alacagimiza surekli yonetim hakkında olumsuz yazılar siz gazetecimisiniz yoksa birilerinin adamısınız ornegin muhammer usta bundan sonra bekmam haberts ye bir taraftar olarak bu kadar zorluklar icinde herkes yemis icmis babasınin ciftligi gibi kullanmıs kulubu habertsde herhalde bu yonetimden para alamadigi icin solurekli sacma sapan olumsuz yazi yaziyor

TEKİN61
TEKİN61 - 10 ay Önce

YALAN MERKEZİ OLDUNUZ ÇIKTINIZ............

tecessus
tecessus - 10 ay Önce

Adam gibi adam :) Şimdi Ünal var, yollasak dünya tazminat alır :) Lan şu paralara Zidane, Del Bosque gelir.Hayatında hiç takım şampiyon yapmamış, adamların kariyeri bu.Hatta 2., 3.,4.,5.de olamamış hiç.Sempati ile teknik direktör alınıyor.Ya arkadaş bu takım insanı delirtir.Mesela Hami kariyeri mariyeri yok, trabzonspora geldi.Ulan gitti.Ortada yok.Lan bir takım alıp çalıştırıp emek verip antrenörlüğü öğrensene.Bunlar ölsede kurtulsak.

SIRADAKİ HABER