Trabzonspor'dan Çok Anlamlı Bir Maç

Trabzonspor A Takımı, Ampute Futbol 1. Lig’inde mücadele eden Trabzon Ortahisar Ampute Futbol Takımı ile karma maç yaptı.

Trabzonspor'dan Çok Anlamlı Bir Maç

Maç öncesi Ortahisar Ampute FK Başkanı Zeki Sancak, Teknik Direktörleri Faruk Kuduban ve futbolcuları, Trabzonspor oyuncularıyla fotoğraf çektirdi. Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Sağıroğlu ve Teknik Direktör Ünal Karaman tarafından futbolculara çeşitli hediyeler verildi. Sonrasında A Takım futbolcuları ve Ortahisar Ampute FK arasında karma maç oynandı ve karşılaşma 1-1 berabere sonuçlandı. 

Teknik Direktör Ünal Karaman, ‘’Engelli arkadaşlarımızın verdikleri mücadele bize gurur veriyor. Hayatın bazı gerçekleriyle yüzleşme imkânımız oluyor. Bize bu imkanı verdikleri için hepsine teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki hayatlarında ve yaşamlarında da başarılar diliyorum’’ dedi. Ortahisar Ampute FK Teknik Direktörü Faruk Kuduban ise, “Çok güzel bir maç oldu. Biz Trabzonspor’a, Ünal Karaman’a ve sporcularımıza bu imkânı bize sundukları için çok teşekkür ediyoruz. Arkadaşlarımız engelli, her birinin ayrı bir hikâyesi var. Bu an bizde bir ömür boyu ölümsüz kalacak’’ diye konuştu. 
 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER