Trabzonspor'dan Samet İçin Yeni Teklif

Süper Lig'de açık ara lider konumda bulunan ve transfer dönemine de hızlı bir giriş yapan Fırtına, stoper Samet Akaydın’ı kadrosuna katmak için son bir teklif yaptı. Adana Demirspor’un olumlu geri döndüğü öğrenildi. Trabzonspor'un 27 yaşındaki Trabzon doğumlu oyuncuyu takasla veya direkt bonservisle alma düşüncesinin olduğu belirtildi. Önümüzdeki hafta bu transfere noktanın koyulması bekleniyor

TRABZONSPOR 22.01.2022, 13:16
Trabzonspor'dan Samet İçin Yeni Teklif

Trabzonspor stopere takviye için girişimlerini sürdürüyor... Gündemde birçok isim var. Ancak Samet Akaydın son dönemde ön plana çıktı. Oyuncuyu transfer etmek için Adana Demirspor kulübü ile daha önce yapılan görüşmelerde bir anlaşma ortamı doğmamıştı.

Bordo-mavili yetkilileri, önceki gün Samet Akaydın için bir görüşme daha yaptığı ortaya çıktı. Bu görüşmede Adana Demirspor kulübünün de oyuncunun ayrılma isteğini de dikkate alarak yeni teklife daha sıcak baktığı bildirildi.


Trabzonspor'un 27 yaşındaki Trabzon doğumlu oyuncuyu takasla veya direkt bonservisle alma düşüncesinin olduğu öğrenildi. Önümüzdeki hafta bu transfere noktanın koyulması bekleniyor.

Yorumlar (0)