Trabzonspor'dan Takas Açıklaması

Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu Haluk Şahin, çok önemli açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor'dan Takas Açıklaması

Transfer çalışmaları hakkında bilgi veren Haluk Şahin'in açıklamaları şu şekilde:

"Amacımız genç futbolcular çıkarmak"

Biz uzun vadeli bir yapılanma yaptık. Altyapıdan futbolcular çıkarmak istiyoruz. Hocalarımızla her gün toplantı yapıyoruz. Genç futbolcuları yukarıya çıkarmak istiyoruz. Bana göre tüm futbol takımlarının şu durumda seçmesi gereken yöntem bu. Özkaynaklarına yönelmeli. Fabrika ayarlarına döndük.

Neden şampiyonluk olmasın? Bunu kim istemez ki? Biz maç maç düşünüyoruz. Önümüzde Rize maçı var. Taraftarlarımız bize inanıp güvensin. Uyum içinde olan bir ekibiz. Yönetimini seçen insanlara güvensinler.

Oğuzhan - Burak Yılmaz takası...

Burak ve Onur bizim oyuncumuz. Antrenmanlarına devam ediyorlar. Devre arasını bekleyip göreceğiz. Bize gelen bir teklif yok. Şu anda bir şey diyemeyiz. Biz her şeye açığız. Gelip teklif yapabilirler.

Oğuzhan Burak takası gibi bir teklif yok. Takas yok şuanda.

Kucka sakattı, şimdi iyileşti. Bizim futbolcumuz, devam ediyor. Hiçbir sorunumuz yok. Biz bütün tekliflere açığız. Şu anda Kucka ile ilgili bir problem yok. İyi niyetli bir şekilde çalışmaya devam ediyor.

Devre arası transfer yapılacak mı?

Devre arası transferi için çalışıyoruz. Altyapıdan transferler yapabiliriz. Hangi pozisyonlar için transfer yapılacağı belli değil. Trabzonspor eskiden şampiyon olunca kadrosunda Trabzonlu futbolcular vardı. İnsanlar gerçeği görecektir.

Esteban tek taraflı feshetti. Çalışmalarımızı yapıyoruz. Hukuk Kurulu çalışmalarına devam ediyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
gökhan
gökhan - 2 yıl Önce

oğuzhan bizde olur bağrımıza basarız onu 80 li yıllardaki trabzonspor'un geri gelmesinde kendisinin çok büyük katkısı olabilir. geçmiş yönetimlerin kasti yanlışlarından dolayı olmadı trabzonsporlu olan oğuzhanın trabzonspor da olması. Ama şimdi olabilir. adamın burnu bile trabzonlu. ne olur bize gelsin.

SIRADAKİ HABER