Trabzonspor'dan Zeki ve Olcay Açıklaması

Şahin, “Başkanımız ve yönetim kurulumuzla bir karar aldık. Futbolcularımız Olcay Şahan ve Zeki Yavru için gelecek transfer tekliflerine açığız” dedi

Trabzonspor'dan Zeki ve Olcay Açıklaması

Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu Haluk Şahin, devre arası transfer döneminde takımdaki iki futbolcu için gelecek tekliflere açık olduklarını belirtti. Şahin, “Başkanımız ve yönetim kurulumuzla bir karar aldık. Futbolcularımız Olcay Şahan ve Zeki Yavru için gelecek transfer tekliflerine açığız” dedi. 

‘’Futbol artık büyük bir endüstri haline geldi. Elinizdekileri satabiliyor veya yeni oyuncular alabiliyorsunuz” diyen Şahin, “Olcay Şahan’ın da Zeki Yavru’nun da kalitesini biliyoruz. Ancak futbol bir takım oyunu. Bazen aldığınız futbolcular bu oyuna uyum sağlayamayabiliyor. Belki bu futbolcularımız farklı farklı takımlarda Trabzonspor’da sergilediğinden daha üst düzey performans ortaya koyacaktır. Haliyle ara transfer döneminde bu futbolcularımız için gelecek her türlü teklifi değerlendirerek kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda karar vereceğiz’’ diye konuştu. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet abdulhadi
Ahmet abdulhadi - 1 yıl Önce

Çok isabetli oldu
İnanez de bu takım ayarında değil
Üç takviye bu takımı şampiyon yapar
Mbia trezeguet cagne clishy dörtlsünden ikisi en azından alınabilir

SIRADAKİ HABER