Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen'den Açıklama

Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen'den Açıklama

TRABZONSPOR 07.05.2022, 20:43
Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen'den Açıklama

Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Koç, Fenerbahçe'den ardı arkası kesilmeyen açıklamaların ardından, bir paylaşımda bulundu. Sürmen, "Koç Ailesi" başlığıyla verdiği açıklamada, " Koç Ailesinin büyüğü rahmetli Vehbi Koç’un hayatını anlatan “imparator” kitabını okuduğumda örnek alınacak bir başarı hikayesi vardı. Hakeza Koç ailesinin fertlerini,başta sayın Rahmi Koç olmak üzere saygın buluruz. Torun Ali Koç’un köklü bir kulübün başkanının ağırlığına yakışmayan söylemlerine cevap verilmiyor ise cevap verilme saygınlığını kaybetmesinden ve atalarına saygıdandır. Ancak Trabzonspor’un başarısına,Trabzonlu spor adamları ve siyasilere,dil uzatması artık densizliğe ulaşmıştır. Koç ailesinin, bu şımarık ve şirazesi kaymış çocuklarının, yanlış yolda olduğunun bir an önce farkına varmasında,Koç Ailesi adına fayda vardır." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (7)
Muhammet özen 3 hafta önce
Bunlar çok adileşti, papazın çayırında karaköyün piçlerinin açtığı pankartın hesabını nasıl verecekler bakalım, kendilerini bir bok zannediyorlar
Lazali 3 hafta önce
Bütün vatansever Türklerin toplum barışını bozmaya yönelik bu açıklamalarından dolayı koç holdingin bütün mamüllerini boykot etmesi gerekir.
hüseyin 3 hafta önce
verilebilecek en güzel cevap.zira söylenecek o kadar çok cevap var ki sayın sürmen gereken en güzel cevabı vermiş anlayana!
Coban yildizi sakuli kaymis 3 hafta önce
Sakuli kaymis
Lazholik 3 hafta önce
Koç ailesinin temeli Osmanlı altınların çalınmasına dayanır
Bayram Yılmaz 3 hafta önce
Ali koçu uğur dündar bozmuştur. Bu uğur dündar fenerde yeni divan kurulu başkanı olduktan sonra tüm Trabzonlularin fenerbahceyle kavga ettirip hükumeti devirmek istiyor. Amaci tayyibi indirmek. Devlet gerekeni yapsın. Ali kocta malesef bu imansız kişiye uydu. Allah bunlari perisan etsin.
Hamit 3 hafta önce
Lütfen yapı kredi kartları iptal edin ben onunla başladım