Trabzonspor Fenerbahçe Maçı Öncesi Mehmet Ayan'ın Flaş Sözleri

Trabzonspor'un yıldızı üzerinden Erol Bulut'a mesaj gönderdi

Fenerbahçe Trabzonspor maçı öncesinde A Spor’da yayınlanan Futbol Meydanı programında karşılaşmayı yorumlayan Mehmet Ayan dikkat çeken ifadeler kullandı.

Senad Ok’un Fenerbahçe’nin eski sistemine döneceği yönünde haberi üzerinden yorumlar yapan Mehmet Ayan,”Topu rakibe bırakacağız, kim var rakipte? Nwakaeme…  Ne yapıyor o Nwakaeme? Modern zaman Yusuf Şimşek’i. Aramızdan 4 adam geçiyor. Yani şu haberi sabah gördüm inanamadım. Yarım saat radyoda top gibi oynadım haber ile. Olur mu öyle şey? Topu rakibe bıraktığınız takımda Nwakaeme varsa seninle top gibi oynar. Nwakaeme hangi hat ile oynayacak? Nazım Sangare, Serdar hattı değil mi? Çok özür dilerim hani futbol değimiyle üstesinden gelir artık o kadarını söyleyeyim. Topu rakibe bırakırsan ve rakipte Nwakaeme varsa hocam sen Trabzon’dan istifa ederek gel.” İfadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Akçaabatlı
Akçaabatlı - 2 ay Önce

Maçı fazla büyütmek yersiz, gerginlik bize yaramıyor. sakin kalıp kendi normal oyunumuzu oynamalıyız. Bırakın onlar gergin olsunlar, zaten yeterince gerginler, biz onları tahrik ederek konsantre olmalarını sağlamayalım

Süleyman Şah
Süleyman Şah - 2 ay Önce

zaten istifa edip,defolup gidecektir...bekliyoruz...

SIRADAKİ HABER