Trabzonspor Fiyatı Belirledi

Trabzonspor'da performansıyla dikkat çeken genç futbolcu Abdülkadir Ömür için Avrupa'nın dev kulüpleri sıraya girdi.

Trabzonspor Fiyatı Belirledi

Trabzonspor'da bu sezon sergilediği performansla alkış toplayan genç fubtolcu Abdülkadir Ömür için transfer teklifleri gelmeye başladı. Bordo mavili kulüp, genç oyuncu için bonservis bedeli olarak kapıyı 30 milyon eurodan açtı. 
 
Abdülkadir Ömür, Trabzonspor'dan ayrılacak mı?

Trabzonspor'un 19 yaşındaki genç yıldız adayı Abdülkadir Ömür için Avrupa'dan dev talipler sıraya girdi. Menajerler aracılığıyla bordo mavili kulüple temasa geçen Manchester City, Liverpool ve Roma futbolcunun bonservis bedeliyle ilgili bilgi istedi. Trabzonspor yönetiminin, Abdülkadir Ömür için kapıyı 30 milyon eurodan açtığı öğrenildi. 

Trabzonspor ile 2022 yılına kadar sözleşmesi bulunan Abdülkadir Ömür, bu sezon 17 resmi maçta foma giydi ve 2 gol, 4 asistlik performans sergiledi.  (FutbolArena)

YORUM EKLE
YORUMLAR
cemkainsaa@hotmail.com
cemkainsaa@hotmail.com - 2 yıl Önce

NE 30 MİLYONU KARDEŞİM!! CENK TOSUN GİBİ TOSUNU SATTILAR 30 MİLYON EUROYA!! ABDÜLKADİR MESSİNİN YERİNİ DOLDURACAK ADAMDIR! DİK DURUN İSTENECEK RAKAM VERİLSİN VERİLMESİN 75 MİLYON EURO, 125 MİLYON EURO ARASIDIR!! ARDA BİLE 40 MİLYON EUROYA SATILDI!! ARTIK PARA DEĞİL 10 40 50 EUROLAR

Cem
Cem - 2 yıl Önce

Ünal Karaman 17 yaşında Milli formayla WEMBLEY de oynadı. Abduş daha dün 1 bugün 2...Hele bir Şampiyonluk yaşasın Trabzon'da , ondan sonra en az 100 milyon Avrodan söz edilir.

SIRADAKİ HABER