Trabzonspor Harekete Geçti

Trabzonspor’un Dozer Cemil Usta sezonunuda liderlik koltuğuna oturmasının ardından yine İstanbul medyası tüm pisliklerini ortaya çıkarmaya başladı.  

Trabzonspor Harekete Geçti

Sözcü Gazetesi yazarı Taylan Büyükşahin "Dev kulüpler satış masasında" isimli haberinde Bordo Mavilileri hedef aldı.  

Süper Lig'de maç eksiğiyle lider konumda bulunan Bordo Mavililer yine İstanbul medyası tarafından hedef alındı.

Sözcü Gazetesi'nde yer alan haberde 1 milyar TL’ye yakın borcu olan Bordo Mavililerin borcunun ödendiğini, örtülü ödenekten para aldığını, kollandığı gibi iddialara yer verdi.  

Bilindiği üzere Trabzonspor Kulübü hem resmi sitesinden hem de Başkan Ahmet Ağaoğlu’nun yaptığı açıklamalarla bu tür iddiaların gerçeği yansıtmadığını ve dava açacağını duyurmuştu. Trabzonspor Kulübü’nün yükselişini çekemeyen bu tür iddialara Bordo Mavili taraftarlar tepkilerini sosyal medya üzerinden gösterirken Trabzonspor Kuübü Hukuk Kurulu’nun da bu yazıyı incelemeye aldığı ve gerekli girişimlerde bulunacağı öğrenildi. 

İŞTE SÖZCÜ'NÜN O HABERİ

Bankalar Birliği ile kulüpler arasında yapılan kredi yapılandırması borç batağına saplanan futbola çare olamadı. İflas noktasındaki kulüplerin satışları gündemde.

YORUM EKLE
YORUMLAR
cevher doğanay
cevher doğanay - 6 ay Önce

TRABZONSPOR İYİ GİDİYOR SİYASİLERE ALET OLMASINLAR. KUPAYI VERDİRMEYENLER BELLİ PEK RAĞBET EDİYORLAR AKP YE GÜVENMEYİN TUZAĞA DÜŞÜRÜRLER SİZİ.

dadaş
dadaş - 6 ay Önce

sen halt etmişsin başkanlarınız biraz sosyal medyada gezeceğine çalışsınlar bir topcuya milyon dolarlar vereceğine topcu yetiştirsinler

tsb
tsb - 6 ay Önce

kedi uzanamadığı ciğere murdar dermiş.içimizdeki yunan aşıkları asla istedikleri olmayacak.trabzonumuz hep yukarılarda olacak.

SIRADAKİ HABER