Trabzonspor İle Hekimoğlu Trabzon Anlaştı

Trabzonspor Kulübü ile Hekimoğlu Trabzon Futbol Kulübümüz Alt Yapı çalışmalarına ilişkin ortak iş birliği protokolü yaptı

TRABZONSPOR 29.07.2021, 15:32
Trabzonspor İle Hekimoğlu Trabzon Anlaştı

Trabzonspor Kulübü ile  Hekimoğlu Trabzon Futbol Kulübü  Alt Yapı çalışmalarına ilişkin ortak iş birliği protokolü yaptı. Yapılan protokole göre aşağıdaki maddelerde mutabakata varıldı.

AMAÇ
Madde 1- Bu Protokol ile Trabzonspor Alt Yapısı ve Hekimoğlu Trabzon FK. Alt Yapısının imkanlar doğrultusunda birlikte çalışmasını sağlayarak oyuncu geliştirme, yetiştirme hususunda ve diğer konularda daha verimli hale getirmek amaçlanmıştır. 
KAPSAM
Madde 2- Bu Protokol, Trabzonspor Alt Yapısı ile Hekimoğlu Trabzon FK. Alt Yapısı iş birliğinde, oyuncu seçme ve yetiştirmede verilecek eğitimde kulüpler arası bilgi ve deneyim paylaşımının arttırılması hususundaki tüm uygulamalarda karşılıklı anlaşarak ikili işbirliği çalışmaları ile ilgili esas ve usulleri kapsar.
Madde 2.1- Taraflar, Trabzonspor Alt Yapısı ile Hekimoğlu Trabzon FK. Alt Yapısı bilimsel araştırmaların ve uygulanan yeni antrenman yöntemlerinin gerekli görüldüğü zamanlarda işbirliği içerisinde düzenlenmesi,
Madde 2.2- Taraflar, Trabzonspor Alt Yapısı ile Hekimoğlu Trabzon FK. Alt Yapısı oyuncu seçme faaliyetlerinin işbirliği içerisinde düzenlenmesi,
Madde 2.3- Taraflar, Trabzonspor Alt Yapısının sahip olduğu fiziki şartlarının (saha, fitness salonu ..) imkanlar doğrultusunda Hekimoğlu Trabzon FK. Alt Yapısı sporcu ve takımlarının da kullanımına olanak sağlanması,
Madde 2.4- Taraflar, Trabzonspor Alt Yapısında oynayamayan fakat gelişim gösterebilecek oyuncuların oynatılması ve gelişimlerinin yakınen takip edilmesi için veli ve ilgili sporcunun da düşüncelerini alarak Hekimoğlu Trabzon FK. Alt Yapısına gitmeleri hususunda tavsiyede bulunulması.
Madde 2.5- Taraflar, Trabzonspor Alt Yapısı ile Hekimoğlu Trabzon FK. Alt Yapısı ortak proje, turnuva, seminer ve okul seçme faaliyetlerinde birlikte hareket etmesi, konularında mutabakata varmışlardır.

Yorumlar (3)
yüksel alemdar 12 ay önce
çok güzel bir anlaşma Allah utandırmasın inşAllah çok başarılı sporcular yetıştırırler
Ekrem TS 12 ay önce
Hayırlı olsun.....
Zekeriya 12 ay önce
Çok güzel bir çalışma ve genişetilmesi gerekiyor. 1 yabancı menecerine verilen para bu takımlara yatırılsın yılda bir futbolcu çıksa, parasını çıkarır.