Trabzonspor İlk Yarıda Rekor Kırdı

Konyaspor karşısında ilk devrede 298 isabetli pas yapan ve tam yüzde 71.2’lik topa sahip olma oranı yakalayan Trabzonspor, bu sezon ilk 45 dakikalar itibarıyla ligdeki en yüksek sayılarına ulaştı.

Trabzonspor İlk Yarıda Rekor Kırdı

Karadeniz devinden sezonun rekoru...

Konyaspor karşısında ilk devrede 298 isabetli pas yapan ve tam yüzde 71.2’lik topa sahip olma oranı yakalayan Trabzonspor, bu sezon ilk 45 dakikalar itibarıyla ligdeki en yüksek sayılarına ulaştı.

Orta sahanın ortasında görev yapan ve Fırtına’nın pas trafiğini üstlenen Jose Sosa ve Ogenyi Onazi ikilisi, bu istatistiğin ortaya çıkmasında büyük rol oynadı. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
ALPASLAN PEKİN
ALPASLAN PEKİN - 2 yıl Önce

TAKIM ÜST SIRLARDA OLMA HEYECANNINI ATLATABİLSE ORDA UZUN SÜRE KALABİLİR ZİRA BU TAEAFTAR BU TAKIMI ÜST SIRALARDA SAKLAYAMAZ ÇOK AŞIRI BAŞARIİSTEYEEN BİR TARAFTARA SAHİBİZ BUDA BİZİ OLUMSUZ YÖNDE ETKİLİYOR SABIR GEREKİYOR AKIL GEREKİYOR SAKİN OLMAK LAZIM GERÇEKTEN KARŞI TAKIMI KORKUTACAK BİR FORVETE İHTİYACIMIZ VAR RODALLEGA BUNU ÇOK İYİ YAPAMIYOR BUINUN EN BÜYÜK ADAYI BURAK AMA ODA YAVŞAKLIK YAPIYOR EGOSUNU TRABZONDA TATMİN EDİYOR YAPACAK BİRŞEY YOK ŞU AN TRABZONUN BU EKSİĞİNİ TÜRKİYEDE KARŞILAYACAK BİRFORVET BULUNMUYOR SADECE SELEZNOW OLABİLİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM YAŞI İTİBARİ İLE 1 MİLYON GİBİ BİR MİKTARA GEL,İRSE ALINABİLİR SANIRIM

engin
engin @ALPASLAN PEKİN - 2 yıl Önce

rodallega SELEZNOW dan kat üstün bir forvet. Burak dediğiniz adam iyi güzelde, Burak'ın oynamadığı Trabzonsporun son 4 haftada yakalandığı ofsayt sayısına bakın... son 4 maç ofsayt: 4 Ve Burak'ın oynadığı ve 71. dk. oyundan alındığı sıradaki Trabzonsporun ofsayt sayısı 3.
Aslında bu bile bazı şeyleri daha güzel ifade ediyor.

SIRADAKİ HABER