Trabzonspor Maçı Öncesi Ali Koç'un Hamlesi

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Trabzonspor maçı öncesi hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe idmanına geldi.

TRABZONSPOR 24.02.2021, 21:04
Trabzonspor Maçı Öncesi Ali Koç'un Hamlesi

Samandıra Can Bartu Tesislerine ziyarette bulunan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kalan 15 hafta için takımın kalitesine güvendiğini ve aile ortamının, takım ruhunun ve sinerjinin yeniden yakalanması durumunda şampiyon olacaklarına inandıklarını söyledi.

Liderin sadece 3 puan gerisinde olduklarını ifade eden Başkan Ali Koç, Fenerbahçe tarihinde bir çok şampiyonluğun ağır mücadelelerden geçerek elde edildiğini ifade etti.

Sportif Direktör Emre Belözoğlu ve Teknik Direktör Erol Bulut ile de görüşen, kendileriyle görüştüğünü oyunculara anlatan Koç, onların da şampiyonluğa inancının tam olduğunu ancak bunun takımın sahada topyekün sergileyeceği radikal değişikliklere, takım oyununa bağlı olduğunu söyledi.

‘Bir galibiyetle hava değişebilir’

Trabzonspor derbisini kazanacaklarına olan inancını ifade eden Başkan Ali Koç, takımın gücüne ve karakterine güvendiğini dile getirdi.


Fenerbahçe’de şampiyonluk yaşamanın başka takımlarda yaşananlar ile hiç benzemediği ve mutlu sona erişilmesi durumunda daha önce tecrübe etmedikleri bir mutluluk yaşayacaklarını oyuncu grubuna anlatan Ali Koç, bir maçla camiadaki havanın değişeceğini, Trabzonspor maçı ile yeniden bu çoşkuyu yaşayabileceklerini söyledi.

Taraftarın şu an mutsuz olduğunu, bundan dolayı kendisinin de çok üzüldüğünü dile getiren Başkan Ali Koç, camiayı mutlu etmenin yolunun futbolcuların sahada savaşmasından, formaya yakışır bir mücadele ortaya koymasından ve takımın tek odağının taraftarın inancı-desteği ile yeniden camia ile bir ve bütün olup hedefe yürümek olması gerektiğini vurguladı.

Yorumlar (4)
Kara Kartal 1 yıl önce
Beşiktaş taraftarı sizinledir. Bu ülkede en çok hakkıyla kazanan ve haksızlığa uğrayan bizden sonra Trabzonspor'dur. Biz her daim birlik olmalı, haramilerin saltanatını birlikte yıkmalıyız.
Akçaabatlı 1 yıl önce
2011’den beri ortamı bilerek gerip bizi yendiler. Şimdi artık o tuzaklara düşmüyoruz, ve son maçlarda böylece galip geldik. Yine sakin kalıp kendi oyununuzu oynayacağız. Allah yardımcımız olsun, hayde Trabzonspor
Laz61 1 yıl önce
Fenerbahçe 3-2 alır macı
Kara Kartal 1 yıl önce
Hadi ordan renkli! Bir de nickini laz61 yapmış maksat fb'li olduğu belli olmasın. Yorum yapacaksan delikanlı gibi rengini belli et!