Trabzonspor Maçı Öncesi Beşiktaş'ta Büyük Şok

Beşiktaş genç takımında koronavirüs şoku yaşanıyor! Tüm ülke genelinde yeniden artan Covid-19 vakaları kulüpleri de vurmaya başladı.

Trabzonspor Maçı Öncesi Beşiktaş'ta Büyük Şok

Beşiktaş U19 Futbol Takımı'nda 9 vakaya rastlandı!

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın'ın yardımcılarından Ozan Köprülü, altyapı takımlarını Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde kampa aldı ancak bu kamp koronavirüs nedeniyle iptal edildi.

Geçen hafta 3 koronavirüs vakasına rastlanılırken, yapılan son testlerden sonra 6 kişide daha koronavirüs pozitif çıktı. Böylece toplam koronavirüs vaka sayısı 9'a yükseldi.

Vakaların 5'i futbolcu

Beşiktaş U19 Futbol Takımı'nda koronavirüs testi çıkan 9 isimden 5'inin futbolcu; diğer dördünden birinin yardımcı antrenör, birinin kaleci antrenörü, birinin fizyoterapist ve diğer bir kişinin de malzemeci olduğu öğrenildi.

Takımda patlayan koronavirüs nedeniyle genç takım kampı iptal edildi. Tesislerdeyse A takımın olumsuz etkilenmemesi için alınan tebriler daha da artırıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Trabzon Sevdalisi
Trabzon Sevdalisi - 3 hafta Önce

Ilk mac ilk kayip olur bu macta. Cok dengesiz bir takimiz. Para olmadigindan eksikler giderilemiyor. Shorlth ta giderse ilk 6 da ligi bitirir.

SIRADAKİ HABER