Trabzonspor Neşeli Antrenman Anlarını Taraftarıyla Paylaştı

Sosyal medyayı oldukça aktif bir şekilde kullanan Trabzonspor, resmi Youtube kanalı üzerinden son yayınladığı videoyla yine sosyal medyada gündem oldu.

56 saniye süren videoda antrenman yapan ve oldukça neşeli oldukları gözlenen oyunculara dair eğlenceli anlar paylaşıldı. Antrenmanda futbolcuların yeri geldiğinde birbirlerini omuzlarına aldıkları, sevinçlerini samimi bir şekilde paylaştıkları, teknik direktör Ünal Karaman’ın da futbolcularıyla şakalaştığı görüldü. Videonun son bölümünde ise yabancı oyuncuların keyifli bir şekilde antrenmanda dans ettiği görüldü

Youtube’da yayınlanan bu video kısa zamanda büyük bir ilgi gördü ve binlerce kişi tarafından izlendi. Taraftarlar Trabzonspor takımının uzun bir süredir bu kadar ahenkli bir şekilde takım olma duygusunu taşımadığını belirten yorumlar yaptı. Birçok kişi de Trabzonspor’un böylesine günlerini görmenin kendilerini çok mutlu ettiğini ifade etti.

Trabzonspor “Yalnızca sen ve bir tek sen” başlığıyla paylaşılan bu videoyu 644 bin abonesi bulunan resmi instagram hesabından da hem normal paylaşım, hem de hikaye olarak paylaştı. Kısa sürede binlerce kişiye yayılan video yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2019, 21:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER