Trabzonspor O Sorunu Çözmeye Çalışıyor

152 milyon TL limiti bulunan ve vergiler hariç Euro bazında net kadro maliyeti 13 milyon Euro’yu geçmemesi gereken Trabzonspor Yönetimi, sorunu çözmeye çalışıyor.

Trabzonspor O Sorunu Çözmeye Çalışıyor

Pek çok kulüp gibi Bankalar Birliği anlaşmasını revize etmeye çalışan ve bu sayede limiti artıracak olan Trabzonspor Yönetimi, görüşmelerde son aşamaya geldi. Aynı zamanda en az 2 yabancı oyuncuyla yolların ayrılması planlanıyor. Daha önce Da Costa’yı gönderen Fırtına’da topun ağzındaki isimler Hosseini, Guilherme ve Edgar. Bankalar Birliği ile yapılacak uzlaşma ve belirlenen isimlerin gönderilmesi sonrasında ise transferde imzalar attırılacak. Gelen oyunculara hemen lisans çıkartılabilecek.

İşte gündemdeki isimler

Orta saha konusunda Marcone, Gregore gibi isimlerle temaslarını sürdüren Fırtına’da, stoper Osorio, Vitor Hugo ve Meksika’nın Tigres kulübünden Carlos Salcedo liste başı. Sörloth’un satılması halinde forvete düşünülen ilk oyuncu da, 21 yaşındaki Danimarkalı santrfor Jens Odgaard.

YORUM EKLE
YORUMLAR
The King
The King - 2 hafta Önce

Yönetim! geç kaldınız. Atı alan Ortahisar ı geçti:) Belki Vakfıkebir de yakalarsınız gayret edin...

Oflu
Oflu - 2 hafta Önce

Futbol cahili olan insanlar hiç bir sorunu çözemezler.

yasar
yasar - 2 hafta Önce

bu sitenin haberine çok güvenirim ,bir sorum olacak bir başka güvenilir sitede forvetin afobe olduğu yazılıyor , hangisi doğru ?

SIRADAKİ HABER