Trabzonspor Prim Vermeyecek

Trabzonspor yönetim kurulu üyesi Engin Karadan açıklamalar...

Trabzonspor Prim Vermeyecek
Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Engin Kara, yaptığı açıklamada, kulübün olağan genel kurulu öncesinde gerek kamuoyunda, gerekse camiada farklı algılara sebep olabilecek söylemlerden uzak kalınması gerektiğini ifade etti. 

Kara, şöyle devam etti: "Bu yansımanın büyük Trabzonspor'un Pazar günü yapılacak olağan genel kurulunu da içine alacak biçimde, dosta düşmana gösterilmesi için tarihi bir fırsat önümüze gelmiştir. Tüm kurulları ile bir bütün olan Trabzonspor'un kurullarının seçimi ve Trabzonsporluların düşüncelerini kapsayacak bu önemli günde Trabzonsporlu olduğunu hisseden ve Trabzonsporlu olan sorumluluk sahibi tüm Trabzonspor sevdalısı delegelerimizin genel kurula katılması arzumuzdur. Bu genel kurulda Türkiye'ye verilecek fotoğraf ve büyüklük adına ortaya koyulacak fikirlerle büyüklerden biri değil, tek büyük olduğumuzu bir kez daha ortaya koyacağımıza inancımız tamdır."

Göreve geldikleri 6 aylık süre içinde attıkları olumlu adımları Trabzonspor'un öncelikli olarak ekonomik darboğazdan çıkması adına önemli saydıklarını anlatan Kara, "Bu konuda reklamdan uzak olarak Başkanımız Sayın İbrahim Hacıosmanoğlu'nun da altını çizerek belirttiği gibi batan gemiyi öncelikli olarak su yüzüne çıkartarak yüzdürmenin gayreti içindeyiz. Kişisel egolarımızın uzağında, Trabzonspor'a hizmet etme adına şevkimizin ve çalışma azmimizin artması için genel kurul üyelerinin genel kurul salonunu doldurması ve Trabzonspor'un durumunun anlaşılır olması, geleceğin sağlıklı yapılanması adına büyük önem taşıyor" ifadelerini kullandı.

Olağan genel kurulun bu paralelde geçeceğine inançlarının tam olduğunu belirten Kara, şöyle devam etti:

"Yönetim kurulumuzun veremeyeceği tek bir hesabı bulunmadığının altını çizerek, saygıdeğer delegelerimizin Trabzonspor'un bu genel kurulunda aradığı her cevabı bulacağını rahatlıkla söyleyebilirim. Sonuç olarak aynı delege grubunun 6 ay önce göreve layık gördüğü mevcut yönetim kurulu için nifak tohumları ekmeye ve rakiplerimizi sevindirecek eylemler içinde olmaya çalışanlara prim vermeyecektir. Her şey büyük Trabzonspor için."
Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2013, 22:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER