Trabzonspor Rakamı Belirledi

Kadroya alınmayan futbolcunun satışından beklenen gelir.

Trabzonspor Rakamı Belirledi

Ünal Karaman’ın gelecek planlarında yer almayan Olcay Şahan için Fenerbahçe, Bursa, Göztepe ve Kayseri’nin devrede olduğu iddia edildi. Bordo-Mavili yönetim, 31 yaşındaki futbolcudan en az 500 bin Euro’luk bir gelir bekliyor.
Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu Haluk Şahin’in, “Zeki ve Olcay için gelen tekliflere açığız” açıklamasının ardından Olcay’a teklif yağıyor... Teknik direktör Ünal Karaman’ın gelecek planlamasında yer almayan 31 yaşındaki futbolcu için Fenerbahçe, Bursaspor, Göztepe ve Kayserispor’un devrede olduğu iddia edildi. Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal’ın, Trabzon’da beraber çalıştığı tecrübeli oyuncuyu ısrarla kadrosunda görmek istediği öne sürülürken, Bursaspor’un başında yer alan Samet Aybaba’nın da Beşiktaş’tan eski öğrencisi olan Olcay’ın transferine onay verdiği kaydedildi.

200 bin Euro’ya gelmişti

Göztepe ise Yasin Öztekin’in olası ayrılığı nedeniyle yıldız oyuncuyu gündemine alırken, Kayserispor’da teknik direktör Hikmet Karaman’ın da transfer yasağının kalkması halinde ilk olarak Olcay Şahan için mesai verilmesini istediği öğrenildi. Bordo- Mavili yönetim, 2016-17 sezonun devre arasında 200 bin Euro karşılığında transfer edilen başarılı oyuncudan en az 500 bin Euro’luk bir gelir bekliyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Can
Ahmet Can - 2 yıl Önce

Ne 200 bin Euro su iyimisiniz siz. Yapılan anlaşma gereği Mehmet Ekiciyi Fenere satamadık. En az 1,5 milyon Euro zarar. Birde üstüne Mehmet Ekiciye tazminat ödedik.

Guven
Guven - 2 yıl Önce

Biz alırken adamlar altın oluyor
Satarken çöp muamelesi görüyor

Emin
Emin - 2 yıl Önce

Kalsa iyiydi, şu an kadro kısıtlı alternatif olarak kullanılabilir...

SIRADAKİ HABER