Trabzonspor Şampiyonluğu Böyle Kutlayacak

Trabzonspor'da Antalyaspor maçında şampiyonluk gelebilir ama asıl kutlama kupanın alınacağı Altay maçından sonra yapılacak. Bordo-mavililerin şampiyonluk kutlamalarında Türkiye'ye görülmemiş bir görsel şölen sunulacak.

TRABZONSPOR 27.04.2022, 08:35
Trabzonspor Şampiyonluğu Böyle Kutlayacak

Antalyaspor maçında şampiyonluk ilan edilecek ama asıl kutlama kupanın alınacağı Altay maçında yapılacak ve Türkiye'de görülmemiş bir görsel şölen sunulmaya çalışılacak. İkinci geniş kapsamlı kutlama ise son lig maçının ardından İstanbul'da yapılacak.

CUMA İHTİMALİ MASADA
Fenerbahçe'nin cuma günü oynayacağı Gaziantep Futbol Kulübü maçında puan kaybetmesi durumunda şampiyonluk ilan edilecek. Bunun için gerekli önlemleri alan bordo-mavili kulüp gerekli tüm görselleri şimdiden hazırda tutuyor.

CUMARTESİ MİNİ KUTLAMA
Cumartesi oynanacak Antalyaspor maçında havai fişek gösterisi ve etkinlikler için hazırlıklar tamamlandı. Stada giremeyecekler için dev ekran kurulacak. Ancak maç sonu sahaya girmeyi düşünenlere ceza alabilecekleri hatırlatılacak.

BÜYÜK ŞÖLEN ALTAY MAÇINDA
TFF talimatı gereği şampiyonluk kupası son iç saha maçında veriliyor. Bu nedenle Trabzonspor'da tüm hazırlıklar Altay maçına yönelik yapıldı. En büyük kutlama Altay maçının ardından Akyazı'da ve bir gün sonra yine stadyum etrafında.

OTOBÜSLE ŞEHİR TURU
Altay karşılaşmasının hemen ardından stadyumdan üstü açık otobüse binecek olan futbolcu kafilesi şehir turuna çıkacak. Bu şehir turu için güzergahın stadyum-şehir meydanı ve tekrar stadyuma dönüş olarak belirlendiği öğrenildi.

Fotomaç

Yorumlar (1)
Osman 1 ay önce
Bunu siz belirlediniz galiba saçma bir şehir turuymuş o ne öyle 38 yıllık birikimde 19 tane ilçe gezemeyecekse yapmasınlar daha iyi