Trabzonspor Taraftarı Derbiye Hazır

Bordo-mavili taraftarlar koreografi hazırlıklarına yoğun şekilde devam ediyor. Sır gibi saklanan koreografi için adeta stadyumda sabahlayan taraftarlar, bugün yapacakları prova ile hazırlıklarını tamamlayacak.

Trabzonspor Taraftarı Derbiye Hazır

REKOR KIRILACAK

Geçen yıl ocakta oynanan Fenerbahçe derbisini toplam 38 bin 477 taraftar izlemiş ve Şenol Güneş Stadı'nda rekor kırılmıştı. Yarınki derbide yeni bir rekor gelecek. Güvenlik önlemleri nedeniyle 41 bin 461 bilet satılamıyor ama kiralanan locaların da etkisiyle kulüp tarihinin seyirci rekorunun kırılması bekleniyor. 39 bini aşkın taraftar tribünde olacak.

CENTiLMENLiK iLANI

Affetmezler taraftar grubu tribün lideri Paşa Erbaş, 90 dakika boyunca takımlarına destek olacaklarını söyledi. Erbaş, "Özel şovlarımız olacak. Stada girişlerde taraftarlarımıza, hazırlamış olduğumuz 40 bin adet 'centilmenlik ve uyarı' konusunda el ilanları dağıtacağız" dedi.

İKİ BEKLENTİMİZ VAR

Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, Fenerbahçe maçında rekor seyirci olacağını belirtti. Hacısalihoğlu, "40 bine yakın taraftarımız tribünde olacak. Bu bir rekor. Bir başka beklentimiz ise maçın hadisesiz başlayıp, hadisesiz bitmesi" ifadesini kullandı..

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER