Trabzonspor Taraftarı Rezalete Dayanamadı

Trabzonspor'un teslim edilmeyen hakkının üzerine gerçekleşen görüntü, çok sayıda Trabzonsporlu taraftarı kızdırdı.

Trabzonsporlu taraftarlar 2010-2011 yılında teslim edilmeyen haklarını geri isterken, hakkının üzerine yatan Fenerbahçe Kulübü'nün başkanına kendi statlarında gösterilen sevgi gösterilerine fazla dayanamadı.

Trabzonspor Medical Park Stadyumu'nda Ali Koç ile resim çektirenlere tepki gösteren Trabzonsporlu bir taraftar,"abi bu adam hırsızın başkanı. Neyin resmini çekiliyorsunuz? Ayıptır vallahi yahu" Şeklinde isyan etti.

Trabzonsporlu taraftarın haklı isyanı sonrası çok sayıda taraftar,"burası Trabzon, ayıptır beyler ayıp" şeklinde resim çektirenlere tepki gösterdi.

Ali Koç tepki gösteren taraftara dönerek tebessüm etti.

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2018, 22:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kgts
Kgts - 2 yıl Önce

Abartmayın. Adam efendi olunca biz de misafirperver olacağız . Çalan da aziz bu değil

Oksopis
Oksopis - 2 yıl Önce

Trabzonspor'un başarısını yıllardır böyle haberler yaparak engellediniz hala aynı zihniyettesiniz ayıp yahu

Zekeriya
Zekeriya - 2 yıl Önce

Trabzonspor taraftari her zaman örnek lolmustur. Sonuc olarak biz fenerliler gibi davranamayiz. Misafirler her zaman bizim orada iyi agirlanir. Hak aramak baska haksizlik yapmak baska. Takdir ediyorum Trabzonspor taraftari Türkiyeye ders vermistir bir kez daha.

lazoğli
lazoğli - 2 yıl Önce

milleti gerip durmayın sizin gibi 40 cahil birleşse 1 tane ali koç tahsili göremez. sanki kupayı ali koç vermedi vermeyen belli sizde gidin siyasette vermeyene oy verin sizi yalakalar

Kürşat
Kürşat - 2 yıl Önce

Böyle haberlerle Trabzonspor a faydaniz olmuyor. Kafanızı degistirin biraz aklınızı kullanin hak ara efendi gibi ama böyle haberler küçük düşürücü aşın artik cahil yazilarla en ufak esintiyle kabaran taraftarı galyana getirmeyin

Entegre61
Entegre61 - 2 yıl Önce

Asıl size ayıp haber yapmak için çirkimleşmeyin

İlbatu
İlbatu - 2 yıl Önce

Ayıp ya bu geri kafalılıkla ne Trabzonspor ne de Türk futbolu ilerler. Hukuki yollar devam ediyor arkası da bırakılmaz ama fitne ve fesat davranışlar hep bize ve takıma zarar veriyor. Biz taraftarlar olmamız gerekeni

İLHAN ERTEM
İLHAN ERTEM - 2 yıl Önce

AHMET AĞAOĞLU BAŞKAN ÇEKTİRMİŞ, TARAFTAR ÇEKTİRSE NE OLUR. ALİ BAŞKANIN SUÇU NE. HER YANGINA KÖRÜKLE GİDİYORUZ. 2010-2011 E TAKILIP KALMASAYDIK BELKİ DE DEVAMINDA ŞAMPİYON OLURDUK. UZATTIKÇA UZATTIK ZARARINI GÖRDÜK.


SIRADAKİ HABER