Trabzonspor Taraftarı Ünal Karaman İçin Ayağa Kalktı

Trabzonspor yönetimi ile Ünal Karaman'ın arasında oluşan gerginlik, son hafta basın yoluyla verilen mesajlar üzerine tavan yaptı.

Ahmet Ağaoğlu'nun yaptığı açıklamalardan rahatsızlığını dile getiren Ünal Karaman, basın yoluyla sert ifadeler kullandı.

Uzun süredir yönetim ile Ünal Karaman arasında yaşanan gerginlik son hafta tavan yaparken, Trabzonsporlu taraftarlar Ünal Karaman'a sahip çıktı.

Sosyal medyada "#ÜnalHocamYanındayız" etiketiyle paylaşım yapan Trabzonsporlu taraftarlar, Ünal Karaman için tesislere akın ederek destek veriyor.

Trabzonsporlu taraftarların gösterdiği tepki üzerine yönetimin aldığı karardan geri dönüp dönmeyeceği ise merak konusu.

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2019, 21:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ramazan bilal doğan
Ramazan bilal doğan - 8 ay Önce

Ben anlamadım yonetim ne kararı vermişki taraftarın tepkisiyle kararından dönecekmi diye bir yazı okuyorum ne yonetime nede ünal hocaya birilerinin gazıyla iftira ve çamur atılmasın lütfen ozellikle bu sitede ortalığı karıştıranlara fırsat vermeyin

Yusuf Kaya
Yusuf Kaya - 8 ay Önce

Ünal hocaya sahip çıkalım Trabzon medyası beş para etmeyen bir medya

Suat topal
Suat topal - 8 ay Önce

Sayın Başkan ahmet AĞOĞLU insanmısınız ünal hoca bu kulübe sahip çıkarken bütçeye sahip çıkarken yönetiminizdeki şerefsizler para kazanamıyor demi futbolcu aldıcak para atıcaklar ceplerine pezevenkler bu klüpte ünal hoca ne transfer istiyorsa o olucak yönetimdeki şerefsizler gavatlar onları gönderin klübün zararına bu kadar yeter artık ya şerefsizler pezevenkler bu takım bu sene şampiyon olucak yeter artık taraftar olarak biz ne istiyorsak o olur...

Fikret demir
Fikret demir - 8 ay Önce

Baskan zor durumda unal hocayla calisti simdi durum iyi olunca hocayi satti

MerNoire28
MerNoire28 - 8 ay Önce

Eyer bu haber doğruysa an itibarıyla Trabzonspor taraftarlığını bırakıyorum evdeki tüm Trabzonspor ürünlerini başkana poslalayağım

Ahmetli SOYTÜRK.
Ahmetli SOYTÜRK. - 8 ay Önce

Taraftar için dönmeli!!!!

Kalender
Kalender - 8 ay Önce

Bu memlekette iyi insanların neden kıymeti bilinmez. Vefa nerede, dürüstlük nerede? İlk anlaşmazlıkta yolları ayırmakta ne demek? Bu nankörlük değil mi? Kralını getirsinler ve de şampiyon yapsın. Gurur duymayacağımı sanmıyorum. Herkesimden insanın sevgisini kazanmış bir kişiyi bu kadar kolay harcayamazsınız. Yazık ettiniz. Yazık ..

Ali
Ali - 8 ay Önce

Aga defol


SIRADAKİ HABER