Trabzonspor Taraftarını Böyle Yaktılar!

Pozitif Kurumsal Projeler A.Ş. Trabzonspor'un dergi pazarlama hakkını aldıktan sonra şikayetlerin ardı arkası kesilmedi.

Trabzonspor Taraftarını Böyle Yaktılar!

Trabzonspor delegelerine kolaylıkla ulaşan Pozitif Kurumsal Projeler A.Ş, büyük sıkıntıları da beraberinde getirdi.

Trabzonspor'dan sadece dergi satış hakkını alan fakat kulüpten bağımsız olan şirket, Trabzonspor'a gönül veren taraftarları kulüpten arıyormuş gibi konuşarak çok sayıda delegenin özel kredi kartı bilgilerine sahip oluyor. Trabzonspor ile kredi kartı bilgilerini paylaştığını sanan Trabzonsporlu taraftarlar, maalesef bir başka özel şirket ile bilgilerini paylaştığından haberdar olamıyor.

TELEFON ÜZERİNDEN KREDİ KARTIYLA SATIŞA SON VERİLMELİ!

Trabzonspor'dan dağıtım hakkını alan şirket Trabzonsporlu taraftarlara dergi satmaya çalışırken, bu durumu fırsat bilen dolandırıcılar da Trabzonsporlu delegelere aynı yollarla ulaşarak kredi kartı bilgilerini alıyor ve çok sayıda kişiyi mağdur ediyor.

HaberTS olarak telefon ile üyelik başvurusu yapılmasına karşı olduğumuzu belirtiyor, bütün okurlarımızı telefon üzerinden kimseyle kredi kartını paylaşmamasını öneriyoruz.

İşte çok sayıda dolandırılan taraftardan en son dolandırılanı ünlü şikayet platformu üzerinden "Trabzonspor" şikayet ediyor. Durumun aslını o da bilmiyor...

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2018, 20:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
rsm
rsm - 1 yıl Önce

sezon başında aradılar beni, dergi abonesi kampanyası yapıyoruz diye önce olmaz dedim ardından ilk reddeden siz olacaksınız diye tamam dedim yapalım taksit de yapılıyor denildi ama bağış yapıldıktan sonra taksit namına hiçbirşey olmadı. defalarca aradım bakın tek seferde bu kadar parayı ödeyemem taksit dediniz o da olmadı geri ödeme talep ediyorum. en az 30 kere aramışımdır sonunda bir kısmı yatırabiliriz dediler hepsi olmaz izin verilmiyormuş. onu da alana kadar en 10 kez aradım bir kısmını geri aldım ama bu tarz mağdurlar baya fazlaymış. hem markaya zarar veriyor hem de küçük dürülüyor takım. hala onun ceremesini çekiyorum taksit olsaydı bu kadar sıkıntıya katlanmazdım.

SIRADAKİ HABER