Trabzonspor Tarihi Değiştirdi

Avrupa Kupaları'ndan aldığı 1 yıl men cezasının CAS tarafından onanmasıyla Bordo-Mavililer’in yeni sezon planlaması da değişti.

Trabzonspor Tarihi Değiştirdi

Daha önce 10 Ağustos olarak hazırlıklara başlamayı düşünen Karadeniz devinin, bu tarihi 18 Ağustos'a çektiği öğrenildi.

UEFA Kupaları'ndan aldığı 1 yıl men cezasının CAS tarafından onanmasıyla Bordo-Mavililer’in yeni sezon planlaması da değişti. Daha önce 10 Ağustos olarak hazırlıklara başlamayı düşünen Karadeniz devinin, bu tarihi 18 Ağustos'a çektiği öğrenildi. Bu arada Fırtına, dünyayı etkisi altına koronavirüs nedeniyle yeni sezona kendi tesislerinde hazırlanacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Haluk
Haluk - 2 ay Önce

bu hocayla hiç bir varlık gösteremez tırabzonsıpor ve bu yönetimle yazık hala akılanmadılar Ünal hocayı kovdular şampiyonluk gitti

Bilginer
Bilginer - 2 ay Önce

Hala daha ünal kahraman dan bahsediyorlar bir adım ileri gidemiyoruz bu düşüncelerlen.

Yahya Lüle
Yahya Lüle - 2 ay Önce

Yapacağım yorumu bir yerlere not edin.Açıp bakarsınız.Birincisi futboldan anlamayanlar yorum yazıyor kızıyorum.Eddie Newton eğer Avrupa ya gitmezse Trabzonspor un önündeki 5 yıla sert bir şekilde damga vuran bir kişi olacak.Ayrıca nokta atışı transferlerle giden oyuncular bir daha da aranmayacak. Trabzonspor bir dünya markası olma yolunda çok hızlı ilerliyor.UEFA nın Trabzonspor un önüne engel koyması Avrupa futbolu için çok büyük talihsizlik.2021 kadrosu Şampiyonlar Ligi şampiyonu olabilecek bir kadro.

SIRADAKİ HABER