Trabzonspor Tempoyu Yükseltti

Fırtına, Antalya maçının hazırlıklarını sürdürdü.

Trabzonspor Tempoyu Yükseltti

Sakatlığı olan Onazi, izinli Uğurcan ve milli takım kamplarından dönmeyen Novak, Ekuban ve Tunahan idmana katılmadı. İlk bölümde takımla çalışan Abdülkadir Ömür, Pereira, Kamil ve Amiri ikinci bölümde ise bireysel idmana döndü. Geçtiğimiz günlerde altyapıya geri gönderilen Oğuzhan, Kerem, Behlül ve Berkay tekrar A takımla antrenmana çıktı. Bordomavililer kondisyon çalışması ile başlayan antrenmanın ikinci bölümünde çift kale maç yaptı.

4. sıra Fırtına'nın
Trabzonspor, Passolig sıralamasında 4. sırada yer aldı. 874 bin 880 kişi ile Galatasaray'ın ilk sırada yer aldığı Passolig listesinde bordo-mavililer, Fenerbahçe (818 bin) ve Beşiktaş'ın (722 bin) ardından 257 bin 139 kişi ile 4. durumda bulunuyor. Fırtına, Süper Lig'de de 26 hafta sonunda 43 puanla 4. sırada.

OLCAY BİLE İKNA EDEMEDİ
Dün sabah yapılan antrenman öncesi minik öğrenciler takımla buluştu. Ticaret İlkokulu öğrencileri futbolculara yazdıkları mektupları verirken, yazdıkları şiiri de hep birlikte okudu. Bu sırada fotoğraf çekimine girmeyen ve kenara geçerek ağlamaya başlayan Ömer Reis isimli minik taraftarı Olcay Şahan ikna etmeye çalışsa da çocuk ağlamaya devam etti. Uzun süre ağlayan Ömer'i daha sonra kulüp yetkilileri ailesiyle birlikte kulübe davet etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER