Trabzonspor, Trabzonspor'u İcraya Verdi!

Trabzonspor’un tarihinde görülmemiş işlere imza atan yeni yönetim, Trabzonspor’un ismini taşıyan basketbol takımına son yaptığıyla “pes artık” dedirtti. 

Trabzonspor, Trabzonspor'u İcraya Verdi!

Trabzonspor Futbol Kulübü ile Basketbol Kulübü arasındaki anlaşmazlığın boyutları düşmanlık seviyesine ulaştı.  

Sezonun sonunda başantrenör Ozan Bulkaz'ın kullandığı ve futbol kulübünün basketbol kulübünün kullanımına tahsis ettiği aracın geri çağrılması ile başlayıp, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde basketbol kulübünün kullanımına tahsis edilen ofislerin açılıp kulüp evraklarının çöp poşetlerine dışarı atılmasıyla ve bugüne kadar basketbol kulübüne yapılan 11 milyonluk yardımın geri istenmesi ile devam eden süreçte isim hakkını geri alması tehdidini savuran futbol kulübü yönetimi son hamlesini de yaptı.  
 
TRABZONSPOR, TRABZONSPOR’U FAİZİYLE İCRAYA VERDİ! 

Futbol yönetimi  2011 yılından bugüne kadar yapılan yardımları faizleri ile birlikte hesaplatarak basketbol kulübüne 13 milyon TL'lik haciz işlemi başlattığı öğrenildi.  
 
Trabzon İcra dairesinin haciz evrakının bugün basketbol kulübüne ulaştığı bilgisine ulaşılırken, yönetimin bu evrak karşısında şok yaşadığı öğrenildi.  

21 Temmuz'da gerçekleştirilecek olan basketbol kulübü kongresi öncesi futbol yönetiminin bu hamlesi düşmanlık olarak nitelendirildi.  
 
Bu hamle ile yönetim destekli basketbolda ki muhalif kanadın nasıl bir adım atacağı da merak konusu. 

Şike davasında kupasını çalan Fenerbahçe'ye karşı bile böylesine bir mücadele vermeyen Trabzonspor Futbol kulübünün, Basketbol Süper Ligi'ndeki temsilcisini yok etmeye çalışması büyük bir tepkiye neden oluyor. 

ABİŞ HOPİKOĞLU AÇIK VE NET KONUŞMUŞTU!

Trabzonspor Basketbol Kulübü Başkanı Abiş Hopikoğlu, geçtiğimiz günlerde Kadırga TV'ye bağlanarak gündeme bomba gibi düşen açıklamalarda bulunmuş ve net açıklamalarda bulunmuştu. Hopikoğlu'nun Trabzonspor Basketbol takımını yaşatmak adına verdiği mücadeleye bir kere daha şahit olunurken, Trabzonspor'un yeni yönetimi Hopikoğlu'nun açıklamalarına cevap verememişti.

Trabzonspor'a maddi ve manevi olarak büyük katkı sağladığını gösteren Hopikoğlu'nun yaklaşan kongre öncesinde bu alınan kararın ardından alacağı karar ise merak konusu.


Hopikoğlu'nun açıklamalarını tekrar dinlemek için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2018, 10:24
SIRADAKİ HABER