Trabzonspor'u Uzaktan İlgilendiren Karşılaşma Sona Erdi

Trabzonspor haftayı mağlubiyetle kapamasına rağmen en yakın rakibi Konyaspor'la 15 puanlık farkını korudu.

TRABZONSPOR 20.03.2022, 21:27
Trabzonspor'u Uzaktan İlgilendiren Karşılaşma Sona Erdi

Süper Lig'in 30. haftasında Trabzonspor deplasmanda karşılaştığı Rizespor'a 3 penaltı golüyle 3-2 yenilerek taraftarlarını üzmüştü. 

70 puannlı liderin en yakın rakibi 55 puanlı Konyaspor'un Fenerbahçe'ye yenilmesi ise teselli oldu. Yeşil beyazlı ekip deplasmanda karşılaştığı Fenerbahçe karşısında 1-0 öne geçse de 2-1 mağlup oldu.

Böylelikle Trabzonspor ile Konyaspor arasındaki 15 puan farkı korunurken Fenerbahçe ise puan farkını 17'ye indirdi.

Yorumlar (4)
Bayram Yılmaz 4 ay önce
Rizeye şaibeli yenilmek milyonlarca
Trabzonspor taraftarlarını Çok büyük Üzmüştür......
Zorlu 4 ay önce
Çok ayıp takımı ve futbolcuları böylesi mesnetsiz üstelik dolaylı şike gibi ağır bir suçlamak çok ayıp. Bu hem milyonlarca taraftara hem de şu ana kadar açık ara önde giden teknik heyetten futbolculara kadar herkese hakarettir. Maçları alınca iyi, kaybedince "YATMAK"... Taraftarlık bu değil.
Muhammet özen 4 ay önce
Hani fenoşluya üfledinmi penaltıydı, dokundunmu faul ve sarı karttı, mhk nın tetikçisi çok uğraştı konya galip gelsin diye ama olmadı olmadı, ilk defa fenoşun sahasında 3 defa sarı kart gördüğünü izledi bu millet, özellikle tek pozisyonda 2 sarı ve dokunulmaz serdar aziz dahi darı gördü gerçekten çok şaşırdım, bu kirli düzenin mhk sının halen konya için umutlu olduğu ortadadır
Muhammet özen 4 ay önce
Mhk nın tetikçilerini görmeyecek kadar gözü pus bürümüş insanların olması, hangi takımın aleyhine 35 dakikada 3 penaltı verilmiş, ayıp çok ayıp bu kadar kahpelerle mücadele eden bu takıma saygısızlık yapmayın lütfen