Trabzonspor'un 2. Kaptanı Kim Olacak?

Burak Yılmaz'ın yerine iki aday

Trabzonspor'un 2. Kaptanı Kim Olacak?

Tecrübeli oyuncunun 600 bin Euro alacağına karşılık TFF’ye başvurması üzerine ipler koptu.

Bordo mavililer bugün resmi açıklamayla Burak Yılmaz’ın sözleşme detaylarını kamuoyu önünde paylaşarak görülmemiş bir tepkiyi gözler önüne serdi. 

Bordo mavililerin bu girişimi üzerinde Burak Yılmaz, twitter hesabı üzerinden ‘Gerçekler neden söylenmiyor’ diye sitem etti. 

Yaşanan bu süreç içerisinde Trabzonspor yönetimi bugün flaş bir karar alarak Burak Yılmaz’ın kaptanlığını aldığı öğrenildi. Bu gelişmenin ardından 2. kaptanın kim olacağı merak konusu olurken yönetim yabancı bir futbolcuyu kaptan yapma konusunda görüş belirttiği gelen bilgiler arasında.

Son kararı Karaman’a bırakan olan Bordo Mavili yönetim Sosa veya Pereira ikilisinden bir tanesini kaptan olarak düşündüğü öğrenildi. 


YORUM EKLE
YORUMLAR
Erkan
Erkan - 12 ay Önce

Bidaha böyle bir tavır koymayacak birine verin kaptanlığı...sosa nin da yarın aynı şeyi yapmayacağının garantisi yok...ücretinde indirimi kabul edenler var deniyorya onlardan birini yapın ikinci kaptan

hasan koç
hasan koç - 12 ay Önce

burak yılmaz kraldır kalbımızde oylede kalacak daha neyapacak ts için federasyon başkanımı olsun herseyını ts ye vermış bızım canımız ıdolümüz hamı ünal şenol hocamız ne ise burak yılmazda ooooo

zt
zt - 12 ay Önce

2 değil 12 aday bulsan burak yılmazın yerini 5 sene dolduramazsın. fetih tekkenin, gökdenizin yerini dolduramadığın gibi.. sosa 25 maçta bir maç top oynamış adam dakikada satar seni.

Galip Demirbaş
Galip Demirbaş - 12 ay Önce

Ben burağın açıklamasından sonra haklı buluyorum.Burak gibisini de bulamayız. Bence Burak futbolu TRABZONSPORDA bırakmalı.

Guven
Guven - 12 ay Önce

Sosamı şakamı?

Muhammet topal
Muhammet topal - 12 ay Önce

İstanbul uşağı Burak. Yavrum biz fatihi gökdenizi gönderdik sen kimsin. Yönetim de artık konusturmasın sunu devre arası İstanbul takımlarına değilde Arap kulüplerine satsın sunu gitsin. Beşiktaş senı cok istiyorsa gelıp transfer sezonunun başında alsaydı senı. Senin kendı değerin son günü topcususun. Daha fazla gözden düşmeden sus ve işine bak. Paran kalmaz o bağış ettiklerin içinde federasyon a şikayet et o zaman

Kaptan Türk
Kaptan Türk - 12 ay Önce

Yusuf Yazıcı mükemmel olur ve herkez den kabul görür.

cizyo
cizyo - 12 ay Önce

Pereira kaptanligi hak ediyor bence maca herseyini veriyor


SIRADAKİ HABER