Trabzonspor'un Eski Asbaşkanından Transfer Yorumu

Trabzonspor eski asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, bordo-mavili kulübün birinci önceliği ekonomiyi düzeltmek olması gerektiğini belirterek, çok sayıda yapılan transferlerini ise doğru bulmadığını söyledi.

Trabzonspor'un Eski Asbaşkanından Transfer Yorumu

Trabzonspor eski asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, bordo-mavili kulübün birinci önceliği ekonomiyi düzeltmek olması gerektiğini belirterek, çok sayıda yapılan transferlerini ise doğru bulmadığını söyledi.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun bir önceki döneminde yönetimde asbaşkan olarak görev yapan Hayrettin Hacısalihoğlu, bordo-mavili kulübün birinci öncelikli gündemi ekonomisini düzeltmek olması gerektiğini belirterek, "Şampiyonluk bir heves ve beklenti olabilir. Bu da futbolun doğasında var heyecan oluşturur. Bu şartlarda şampiyonluğa oynamak zordur. Buna kilitlenmek fayda değil zarar getirir. Trabzonspor her zaman zirveye oynar ve oynamalıdır. Bu ayrıdır" ifadelerini kullandı.

"Çok sayıda yapılan transferi doğru bulmuyorum"

Trabzonspor eski asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, bordo-mavili kulübün izlediği transfer politikasıyla ilgili olarak ise "Gençlerin kazanılması güzel ama çok sayıda yapılan transferi ve yaygın yapılan transferi doğru bulmuyorum. Geçtiğimiz sezon yeşeren gençleri , filizlenen umutları yok etmemek lazım" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin sarı
Hüseyin sarı - 1 yıl Önce

Bunu senmi söylüyorsun. Yazık yaa siz bu külüp bu kadar zarara girerken nerdeydin

Ne iş?
Ne iş? - 1 yıl Önce

Hayrettin yapılan 9 transfer 2 yada 3 milyon euro bandını gecmedi milyon euoralar verilip elimizde patlayan çok transfer gördük lütfen içi dolu konuş Hayrettin

Tarık Selim
Tarık Selim - 1 yıl Önce

Doğru söylüyorsun Hayrettin Bey de altyapıdan her sene bir Yusuf bir Abdülkadir çıkmıyor maalesef. Yönetim bu kadar genci aralarından bir kaç tane çıksın diye yapıyor ve kanaatimce doğru da yapıyor.

Senel ozturk
Senel ozturk - 1 yıl Önce

Eski baskanlar yaptik lari ortada onlarin borc larini oduyor baskan

Fatih Ahmetoğlu
Fatih Ahmetoğlu - 1 yıl Önce

Bi düş yakamızdan da herşeye muhalefet olcan illa

hasan
hasan - 1 yıl Önce

fazla para verilmeden alınıyorsa sıkıntı olmaz.ortada milyom eurolar yok dikkatinizi çekerim.scout ekibi faydalı görmese almazdı

Hun61
Hun61 - 1 yıl Önce

Hah çıktı yine çapsız hayro!!Daha dün arkadaşa bak göreceksin o bunak fitneci hayro çıkar zehrini zerkeder dedim ve yine yanılmadım!!!

Claretblu
Claretblu - 1 yıl Önce

Yav he he adam içinden bir iki tuttursam yeterdiyor hiç bir yerde oynamazsa milli takımda oynuyorlar zaten.alt yapıda yetişen her futbolcu a takımdamı oynuyor yada kacını parlata bilirsin görüceğiz bu surec nasıl işleyecek


SIRADAKİ HABER