Trabzonspor'un Eski Başkanı Muharrem Usta'ya Ödül

Medical Park ve Liv Hospital markalarıyla Türkiye’nin en yaygın sağlık grubu olan MLP Sağlık Hizmetleri’nin (MLP Care) kurumsal yönetişim, mali yönetim ve yatırımcı ilişkilerine yönelik çalışmalarındaki başarısı Institutional Investor tarafından ödüle layık görüldü.

Trabzonspor'un Eski Başkanı Muharrem Usta'ya Ödül

MLP Care, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’yı (EMEA) kapsayan bölgede  yalnızca 30 şirketin yer bulabildiği “En İtibarlı Şirketler”  listesinde en yüksek puanı toplayarak birinci sırada yer aldı.

MLP Care, aynı çalışmanın Sağlık Hizmetleri ve Tıbbi Ürünler kategorisinde  ise yine tüm başlıklarda birinciliği kazandı.

Çalışmanın Türkiye özelindeki değerlendirmelerine de damgasını  vuran MLP Care, piyasa değerine göre küçük şirketler arasında “En iyi Yatırımcı İlişkileri Programı” unvanına, MLP Care Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Muharrem Usta “En iyi CEO”, CFO’su Burcu Öztürk “En  iyi CFO” ve Strateji ve Yatırımcı İlişkileri Direktörü Deniz Can Yücel  ise “En iyi Yatırımcı İlişkileri Profesyoneli” ödüllerine layık  görüldü.

MLP Care Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Dr. Muharrem Usta,  “COVID-19 pandemisi ve yıkıcı etkilerine karşı yürütülen mücadeleyle  hatırlayacağımız 2020 yılında böyle bir ödüle layık görülmek bizim  için büyük bir onur. Halka arzımızın üzerinden henüz iki yıl geçmişken  yatırımcı ilişkileri uygulamalarında öncü kuruluşlardan biri haline  gelmek, üstlenmekten memnuniyet duyduğumuz sorumluluğumuzu daha da  artırıyor. Bu sorumluluğumuzun bilinciyle yatırımcılarımıza yönelik  süreçlerimizi her zaman daha iyisini hedefleyerek kurgulamaya devam  edeceğiz” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
temel
temel - 2 hafta Önce

bize.ne.marem.ustadan

SIRADAKİ HABER