Trabzonspor'un Eski Teknik Direktörü Faturayı Avcı'ya Kesti

Trabzonspor eski teknik direktörlerinden Sadi Tekelioğlu'ndan dikkat çeken değerlendirme

Trabzonspor'un Eski Teknik Direktörü Faturayı Avcı'ya Kesti

Trabzonspor eski teknik direktörlerinden Sadi Tekelioğlu, Galatasaray maçında oyunda alınırken ıslıklanan Abdülkadir Ömür ile ilgili değerlendirmede bulundu.

Tekelioğlu Karadeniz'deki köşe yazısında, Abdullah Avcı'nın kendi hatalarının bedelini oyunculara ödettiğini belirterek "Hazır olmadığı halde Abdulkadir’i, yeterli olmadığı halde de İsmail Köybaşı’nı oynattı. Avcı, sezon başından beri hazır olmayan Abdulkadir’in yerine Yusuf’la başlamalıydı. Uzun süredir sorun haline gelen sol beke de çözüm bulmalıydı. Abdullah Avcı bunları yapmak yerine oyuncuları ateşe attı. Abdulkadir Ömür bu tramvayı zor atlatır. Maça gelince hiç kimse şunu söylemesin; ‘Hoca değişikliklerle maçı 2-2’ye getirdi.’ Bu kesinlikle yanlış düşüncedir." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yasat
Yasat - 1 ay Önce

Sadi efendi bunamış

Osman 6161
Osman 6161 - 1 ay Önce

Senide biliyiruz Sadi hoca boş yapma gölge etme yeter çok dert ettiysen git çocuğa telkinlerde bulun ama hocayı eleştirme

Evren Göral
Evren Göral - 1 ay Önce

sadi hoca artık bir sus lütfen. biraz saygınlığın var onu da yitirme. şampiyon olmadan şampiyonlar ligine gitmeyi doğru bulmuyorum diyen bir kişisin sen ve bu egoist tavırların ve kendini geliştiremeden halen 70 li yıllarda yaşıyor olmandan dolayı artık dönemin kapandı bunu anla ve şu takıma takoz olmaktan vazgeç artık. kıskançlık ve hamasetle bu takımı mahveden bir grupsunuz güzel şehrimde. düşün bu takımın yakasından rahat bırakın. fosil oldunuz hala pervasızca eleştiri yapıyorsunuz. sus lütfen.

Akköse
Akköse - 1 ay Önce

Çok doğru söylemiş milli maçtan sak diye çıkardı sen be diye 11 de onunla başlıyorsun tüm gençleri dağıttı adam yaşlı futbolcu manyağı başak şehirde örnekleri ortada ömürüde bu şekilde bitirmenin beşinde Ersun yanal versiyonu

yaragarlı
yaragarlı - 1 ay Önce

hocam bir doğru bir yanlış konuşuyosun abdulkadir hazır değildi ismailin bizi yaktığı bu sezon 4. maç ama değişiklikler beraberliği getirmedimi

Ali KIRKBİR
Ali KIRKBİR - 1 ay Önce

Bence Sadi hoca doğruyu söylüyor. ama maalesef bazı avcı hayranı olan taraftarlar grubu var bunu anlamak istemiyor. sırf ÖMÜR e saldırmak için bahaneler arıyor.

Mayalik
Mayalik - 1 ay Önce

Sadi sus takımı karistirma adam haklı kendini düzelsin ömür sen fenerlisin galiba geldin ne yaptın

Mustafa Koç
Mustafa Koç - 1 ay Önce

Şadi hocanın söyledikleri doğru Ismail köybaşından Trabzonspora solbek olmaz adam Rizesporda yedek oynarken Trabzonsporda direk onbirde oynuyor yetersiz bir futbolcu. A.kadir ise sakatlıktan yeni çıktığı için güçsüz ve formsuz aynı hatayı Roma maçında Berat,ı çıkarıp kendisini oyuna aldı sonuç ortada.


SIRADAKİ HABER