banner728

Trabzonspor'un Eski Yöneticisinden Yılın Kapağı Geldi

Trabzonspor'a yapılan haksızlıklarla geceye damga vuran Yılın En'leri ödül törenine yılın kapağı da eklendi.

Trabzonspor'un Eski Yöneticisinden Yılın Kapağı Geldi

Bein Sports Türkiye'nin organize ettiği Yılın En'leri Ödül Töreni'nde Trabzonspor'a yapılan haksızlıklara tepki çığ gibi büyürken, yayıncı kuruluşun resmi hesabından yapılan açıklamaya Trabzonspor'un eski ikinci başkanının verdiği cevap sosyal medyada paylaşım rekoru kırıyor.

Yıldırım Demirören'in "Türk futbolunun birlik ve beraberlik olduğu sürece aşamayacağı engel yok." söylemine cevap olarak " Kesinlikle doğru. Tarihin en büyük şikesini hasır altı etti Türk futbolu." şeklinde cevap veren Nevzat Aydın çok sayıda beğeni aldı.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Servet boz
Servet boz - 2 hafta Önce

Kul hakkı yeyin her türlü orospulugu yeyin guc elinizdeya birde çıkın insanlara masal anlatın hiçbir şey olmamış gibi. Tayyib Erdoğan sağolsun kendisi mükemmel ya sikeyede el attı hakkimizi göre göre göre teslim etmedi size kim inanır, Türkiye'nin kurumlarını yönetenler ve yalakaları aradaki iyi olan yöneticilerde sayenizde sizin pisss kahpe yalandolan duzeninize alet oldu gitti. Trabzon insanı 50 yılda geçse bu haksızlığı kabul etmeyecek bizinm hakkımizi Allah sizden sorsun. Allah'a inanıyorsun iz.

haldun turgut
haldun turgut @Servet boz - 1 hafta Önce

servet boz-güzel yazmışsında trabzonun çoğunluğu akpye oy veriyor.

Ahmet celik
Ahmet celik - 2 hafta Önce

Eksik söylemis o zaman ūlgeyi yöneden batdiyi söylemedi yani RDE

Faruk Aygun
Faruk Aygun - 1 hafta Önce

Haldun turgut, Trabzon chp ye oy verse kilicdaroglu kupayi fenerden alip Trabzonsporami verecek?

SIRADAKİ HABER