Trabzonspor'un Genç Yıldız Adayının Talibi Çok

Trabzonspor'un 21'lik gencine sezon başlamadan talipler çıktı!

Trabzonspor'un Genç Yıldız Adayının Talibi Çok

Trabzonspor'da yeni sezon öncesi kamp kadrosuna dahil edilen ve performansıyla teknik ekibin gözüne giren genç oyuncu Tunahan Ergül'ün sezon başlamadan talipleri arttı.

Birçok kulübün transfer listesinde olan 21 yaşındaki orta saha oyuncusunun menajeri Cihan Ercüment, konuyla ilgili  özel açıklamalarda bulundu. 

Tunahan için kendilerine gelen teklifleri doğrulayan Cihan Ercüment, "Tunahan şu anda A takımla birlikte Riva'da 3'üncü etap kampında. Kendisine birçok takımın ilgisi var. Ancak, Tunahan'ın öncelikli hedefi Trabzonspor 'da kendine yer bulmak ve uzun yıllar orada kalmak" ifadelerini kullandı. 

ABDULLAH AVCI İLE TAKIMDA YER BULACAĞINA İNANIYOR

2 senedir başka takımlara kiralanan orta sahanın yetenekli ismi Tunahan, bu sene Abdullah Avcı'yla birlikte takımda yer bulacağına inanıyor. Teknik ekibin yakından ilgilendiği 2000 doğumlu oyuncu için sözlerine devam eden menajer Cihan Ercüment, "Teklifler tabii ki ilgimizi çekiyor ama Tunahan'ın öncelikli hedefi Trabzonspor'da kalıp bu seneki şampiyonluk hedefi içerisindeki takımda süre bulmak" diyerek hedeflerini bir kez daha vurguladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Güneş
Ahmet Güneş - 1 hafta Önce

Maç oynama şartığla kiralansın.

Recep çetin
Recep çetin - 7 gün Önce

Bencede oynama şartıyla PTT takımlarına kiralanabilir diğer yandan sol ayaklı fizik kapasitesi çok yüksek mevcut oyuncuların bile üstünde bi fiziği var kadroda tutulup şans verilebilir uzun yıllar Trabzonspor'a faydalı olacağını düşünüyorum

SIRADAKİ HABER