Trabzonspor'un İkinci Cornelius Seferi

Yeni sezonda takıma yeni golcü kazandırmak isteyen Trabzonspor'da çalışmalar başladı

TRABZONSPOR 21.05.2021, 11:25
Trabzonspor'un İkinci Cornelius Seferi

Fırtına, 28 yaşındaki Cornelius için Parma’ya ‘4 milyon euro’yu taksitler halinde ödeyelim’ teklifi yapmıştı. Son görüşmeler için yeniden masaya oturulacak ve bu kez iş bitirilecek.

Trabzonspor, transfer listesinin üst sıralarında bulunan Cornelius için yapılan görüşmelerde ikinci aşamaya geçti. Daha önce kulüp tarafından yetkilendirilen menajerler, Danimarkalı forvet için İtalya'ya gitmiş ve hem oyuncuya hem de kulübü Parma'ya resmi teklifte bulunmuştu. Aradan geçen zaman içerisinde Trabzonspor kulübüne resmi bir geri dönüş yapmayan Parma ve oyuncuyla yeniden temaslara geçmek isteyen bordo-mavili yöneticilerin yetkilendirdiği menajerlerin ikinci kez İtalya'ya gideceği ve bu transferi sonuçlandırmaya çalışacağı öğrenildi. Bu kez olumlu ya da olumsuz bir sonuç alınması hedefleniyor.

YÖNETİM İŞİ SIKI TUTUYOR

Karadeniz devinin kurmayları Parma'ya 28 yaşındaki forvet için taksitler halinde 4 milyon euro'luk teklif sunmuştu. 1.93 boyundaki santrfor ile menajerine de "1 milyon 500 bin euro olan tavan ücretimizi geçmeyeceğiz" resti çekmişti. Serie A'da küme düşen Parma, 7 milyon euro'luk zorunlu satın alma opsiyonundan kurtulmak için Trabzonspor'un önerisine sıcak bakıyor. Ancak başka kulüplerin devreye girmesi nedeniyle daha iyi bir teklif beklenildiği için vakit kazanılmaya çalışıldığı özellikle vurgulanıyor. Yönetim ise bir an önce transferlerin sonuçlandırılması için elini çabuk tutuyor.

Yorumlar (1)
The King 1 yıl önce
Giokomakis, Halil, Gervinho, Meling, Perez, Florin Tanase yi alın bitirin transferi. Uğurcan, Ömür, Parmak, Ekuban, Flavio, Djaniny, Diabate gerekirse N wakame gönderilir. Önce satın, sonra alın ama biraz elinizi çabuk tutun. Salı pazarı kapanıyor.