Trabzonspor'un İlk Kadın Yöneticisinin Skandal Sözleri

Trabzonspor'un ilk kadın yöneticisi olarak Ahmet Ağaoğlu'nun yönetim listesine yedek olarak seçilen Eda Lermi Zorer'in skandal sözleri tepki çekiyor.

Trabzonspor'un İlk Kadın Yöneticisinin Skandal Sözleri

Trabzonspor'un ilk kadın yöneticisi olarak seçilen Eda Lermi Zorer, yıllar önce sosyal medya üzerinden yaptığı yorum ortaya çıkınca sosyal medyada büyük tepki çekti.

Hakan Karanis'in "Aziz'i yeniden yargılamak Trabzonluları aptal yerine koymaktır." şeklinde yaptığı paylaşıma, kendi şahsi hesabı üzerinden cevap veren Trabzonspor yöneticisi Eda Lermi Zorer, "aptal değiller mi?" şeklinde yorum yaparak Trabzonlululara adeta hakaret etti.

Trabzonluların dikkatinden kaçmayan bu sözler, kendilerine hakaret eden ismin Trabzonspor yöneticisi olarak görev yapması tepkilere neden oldu.
 

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2019, 19:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
yılmaz
yılmaz - 1 yıl Önce

kadın yalanmı söylemiş 31 martta yine kanıtlanır aptal olduğunuz

Hadi LAN
Hadi LAN - 1 yıl Önce

Dogru demis gercek Trabzonlu gibi dobra dobra ama Coguna dokunur

True Legend
True Legend - 1 yıl Önce

Işte böyle trabzonlulari aptal gören bi kadin trabzosporda yönetici sonrada hakemler hakkimizi yedi işte şöyle işte böyle diye avunup dururuz asariz keseriz gerçekte elimozden hiç bişey gelmez bu Rum asilli kadin yönetici de o manada söylemiş haklida

Yucel
Yucel - 1 yıl Önce

İroniyi bile anlamıyosun bayan eöpati yapıyo azizi tekrar yargılayanlara yuzde65 oy çıkarsa oda öyle der sende şimdi benide öyle anlarsın

1967 ts
1967 ts - 1 yıl Önce

Koyduğu yunan paçavrasindan belli Allah siz

Dedecoug bagaye
Dedecoug bagaye - 1 yıl Önce

Kadın haklı zeki olsalar akpye oy vermezler

holeveralı
holeveralı - 1 yıl Önce

Burada Avukat Hanımın ne demek istediğini anlayarak tepki vermek gerekir ki twitter denilen sosyal mecrada kısa cevaplarla tepki verme alanıdır. Yönetimi yıpratmaya çalışmayalım, ancak Avukat Hanımı da savunacak değilim kendini savunacak kadar olsa gerek.

Emrah Yurtsever
Emrah Yurtsever - 13 ay Önce

Yunanistan bayrağını gerçek bir Trabzonlu asla sevmez


SIRADAKİ HABER