Trabzonspor'un Muhteşem Geri Dönüşleri

Trabzonspor evinde oynadığı son 3 maçta müthiş geri dönüşlere imza attı. Taraftarının desteğiyle yol alan Trabzonspor, Avrupa biletini de sıkı sıkıya tutuyor.

Trabzonspor'un Muhteşem Geri Dönüşleri

Beşiktaş’ı yakından takip eden Trabzonspor, Avrupa biletine Akyazı’da tutunuyor...

Evinde geriye düştüğü Akhisar, Antalya ve önceki gün de Malatya maçlarında geriye dönmeyi başaran Bordo-Mavililer, taraftarıyla fark yaratıyor.

Çok önemli bir sezonda taraftarın kendilerini çok iyi anladığını belirten teknik direktör Ünal Karaman, “En büyük tedirginliğimiz enerjimizin taraftara geçip geçmeyeceği olmuştu. Ancak onlar bizi anladılar ve biz bu yüzden çok mutluyuz” ifadelerini kullandı.

Başkandan mutlusu yok

Üst üste gelen 5. galibiyet başkan Ahmet Ağağoğlu’nu da mest etti. Karadeniz ekibinin patronu, süreci değerlendirirken, “Her gailibiyet moralimizi yükseltiyor. Çünkü çok ciddi sıkıntılarla uğraşıyoruz. Her gün yeni bir probleme uyanırken gelen puanlar bize güç oluyor. Bu yolda beraber yürüdüğüm insanları asla unutmayacağım. Birlikte yol değil kader ortaklığı yaptık. Bundan sonra da beraber güzel yollarda yürümek için mesai harcıyoruz” dedi. 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER