Trabzonspor'un Şampiyonluk Kutlamalarına Gelecek Sanatçılar Belli Oldu

Trabzonspor açıkladı! İşte kupa törenine gelecek olan sanatçılar

TRABZONSPOR 13.05.2022, 14:42
Trabzonspor'un Şampiyonluk Kutlamalarına Gelecek Sanatçılar Belli Oldu

Trabzonspor, kupa törenine gelecek sanatçıları açıkladı.

Açıklamada, "Trabzonsporumuz sekizinci şampiyonluğunu doyasıya bir eğlenceyle kutluyor. 14 Mayıs, Cumartesi günü saat 18:00’de başlayacak kutlama programı için Medical Park Stadyumu’na dev boyutlarda bir sahne kuruluyor. Büyüleyici sahne performanslarının gerçekleştirileceği kutlamalar için stadyum kapıları saat 16:00 itibarıyla açılacak. Kutlamalarda Apolas Lermi, Bilal Hancı, DJ Burak Yeter, Ezgi Eyüpoğlu, İbrahim Can, İhsan Eş, Kadr, Matthaios Tsahouridis, Mero, Mustafa Topaloğlu, Nazlı Hacıalioğlu, Özkan Meydan, Sedat Keskin, Seren Uzun ve Yener Çevik sahne alacak. Sanatçı performanslarının ardından program, kasketliler horonu, Kuzeyin Uşakları ekibinin horon gösterisi ve sürprizli kolbastı ile devam edecek. Programın en heyecan verici kısmı ise, şampiyon futbolcularımızın kendi seçtikleri parçalar eşliğinde Zafer Yolu’ndan geçerek sahneye çıkmasıyla yaşanacak. Takımımız Şampiyonluk Kupası’nı kaldırdıktan sonra sahne şovu, Demet Akalın ve dansçılarının performansı ile devam edecek.

Havai fişek, ışık ve lazer şovlarıyla renklenecek kutlamalar, dünden bugüne Trabzonsporumuza emek vermiş pek çok değerli ismin katılımıyla şampiyonluğumuza yakışır bir coşku içinde geçecek.

Bu keyifli geceyi bekleyen tüm taraftarlarımıza küçük bir not; stadyuma gelirken telefonlarınızı şarj etmeyi unutmayın. Harika bir gece sizleri bekliyor!" denildi.

Yorumlar (7)
Trabzonlu 2 hafta önce
Bilal hancı kim yaaa başka birini mi bulamadı ız
Kalaba 2 hafta önce
Bilal Hancı kimdir yaaa
Ali 2 hafta önce
Rafet el roman ismail türüt nerde trabzonspor icin yanan sanatcilar
Murat 2 hafta önce
İsmail Türüt ve İsmail Cumhuru neden davet etmediniz
Lazali 2 hafta önce
Fuat Saka, İsmail Türütoğlu da olsalardı süper olurdu
Mehmet 2 hafta önce
Bir çok sanatcı yok neden
Ornan 2 hafta önce
Trabzon sporu her konuda savunan trabzon spor için program larını iptal eden trabzonlu sanatçı taner eyupoglu neden yok burda sayın baskan ve yonetimi