Trabzonspor'un Savunma Skandalı!

Trabzon defansı Malatya’da dağıldı. Bireysel hatalarıyla öne çıkan Toure rakibin attığı 5 golün 4’ünde direkt pozisyonun içindeydi ama etkisiz kaldı, Karadeniz ekibi tarihi mağlubiyetlerinden birini aldı.

Trabzonspor'un Savunma Skandalı!

İlk 11 haftada sadece 4-0 kazanılan Galatasaray ve 0-0 biten Erzurum maçlarında gol yemeyen Trabzon’da savunma dün kelimenin tam anlamıyla dağıldı. Özellikle bireysel hatalar Karadeniz ekibinin arka arkaya goller yemesine ve oyundan düşmesine neden oldu. 36’da Toure, Guilherme’yi kaçırdı, Malatya öne geçti. İki dakika sonra Aleksic kale sahasında bomboş durumda kaldı, farkı ikiye çıkardığında Toure yine hamle yapamadı. 48’de Aleksic’in frikiğinde barajda bulunan Olcay eğildi, top üzerinden ağlara gitti. 

51’de stoper Toure, Boutaib’in kafa vuruşunu da izledi, fark 4 oldu. 69’da ise Guilherme’nin vücut çalımında oyundan düşen yine Toure’ydi, Malatyalı oyuncu oldukça rahat bir pozisyonda topu filelere göndermekte zorlanmadı. Sadece goller değil, birçok pozisyonda Trabzon’un savunmacıları hatalar yaptı, ancak rakip farkı daha da açacak vuruşları yapamadı.

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2018, 12:10

YORUM EKLE
YORUMLAR
Trabzon uşağı
Trabzon uşağı - 10 ay Önce

Siz rezil taraftarlar (istisnalar hariç) bu takımı bu hale getirdiniz. Ne Ünal hoca nede futbolcular suçlu. Onları moralsiz bırakan basın ve siz sözüm ona güya taraftar olduğunu sanan kişilerin eseridir. Takımı tutmayın tutmayın

Ercan Azaklı
Ercan Azaklı - 10 ay Önce

Her şey Trabzonspor un galatasarayı yenmesinden sonra başladı arkadaşlar sonrasındaki olaylar ve tam zirveye tutunacağız ve dibi gördük ilginç bir süreç

Yorum
Yorum - 10 ay Önce

Unal istifa etmeli,oyuncularda inanmıyor inansalar asla 5 gol yemezler bu kadro su an ligin en kaliteli kadrosu bu takim bugun lider olmalıydı haftaya da çok parlak bir sonuç beklemiyorum.

SIRADAKİ HABER