Trabzonspor'un Scout Ekibinin Çalışma Sistemi

Trabzonspor’da en ok merak edilen konulardan biri olan transfer çalışmalarının nasıl yapıldığı açıklandı.

Trabzonspor'un Scout Ekibinin Çalışma Sistemi

Bordo mavililer sezon öncesi düşük bütçeyle yaralı transferler yapmak için kolları sıvadı. Bordo mavililer birçok ismi lig boyunca yakından takip etti. Scout ekibinin çalışma sistemini ise futbol yorumcusu Serkan Reçber açıkladı. 

TRT Spor’da yayınlanan programda yorumcu Serkan Reçber, Trabzonspor’un Scout ekibinin çalışma sistemine dikkat çekerek, ''Trabzonspor Scout ekibi, izleme komitesi var. Fransa’da arkadaşı arıyorum Lille maçında bakıyorum orada Trabzonspor’un Scout ekibi var. Almanya’dan iyi oyuncular duyuyoruz bakıyoruz, Trabzonspor Scout ekibi orada. Balkanlara gidiyorsun milli maçı izliyorlar. İskandinavya’ya gidiyorsun orada gençleri izliyorlar. Ülkemizde işini laikiyle yapan ekiplerinde başında geliyor Trabzonspor. Transferlerde çok büyük katkı sağladı. Trabzonspor’un transferleri çok merak ediyorum’’dedi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
POLAT
POLAT - 1 yıl Önce

Kulübümüz hakkındaki bu tür haberleri ulusal kanaldaki yorumculardan değilde sizin gibi TRABZON kaynaklı haber sitelerinden öğrenmeyi tercih ederiz.Biraz gayret lütfen.Sizlerde scout ekibi kimlerden oluşur,kariyerlerindeki daha önceki scout başarıları vs. onları haberleştirinde bilgi sahibi olalım.

Cevdet
Cevdet - 1 yıl Önce

Ekip var da futbolcu bulmakta zorlanıyorlar. 5-10 M euro futbolcuyu da bu kulüp alamaz.

Kgts
Kgts - 1 yıl Önce

Anthony gibi bir oyuncu daha bulun. Ben çok başarılı buluyorum. En iyi yabancı oyuncu ve bu maliyete bulan ekip yine başarır

SIRADAKİ HABER