Trabzonspor'un Teklifine Celil Hekimoğlu Engeli

Trabzonspor’da çok gizli yürütülen operasyonu Karadeniz Gazetesi açıkladı

Trabzonspor'un Teklifine Celil Hekimoğlu Engeli

YENİ yönetimiyle ‘Öze dönüş’ kararı alan Trabzonspor’da, kurmaylar devrim niteliğinde bir karar aldı. U21 takımında yaşanan  skandalın ardından altyapıyı konunun uzmanı bir isme teslim etme kararı alan Bordo-Mavililer, bu konuda ‘ordinaryüs’ yakıştırması yapılan Sadi Tekelioğlu’nu listenin ilk sırasına yazdı. 

Trabzonsporlu kurmaylar Tekelioğlu için Hekimoğlu Trabzon’un Başkanı Celil Hekimoğlu’nun kapısını çaldı. Ancak, büyük planlar yaptığını söyleyen Celil Hekimoğlu bu isteğe olumsuz yanıt verdi. Yine bize gelen bilgilere göre Sadi Tekelioğlu yapılan bu öneriye sıcak bakıyor. Trabzonspor cephesi ise olumsuz yanıta karşın umudunu koruyor.

‘Futbolda neyin ne zaman olacağı belli olmaz’ düşüncesi içinde olan Bordo- Mavililer, Celil Hekimoğlu’nun bu konuda geri adım atması durumunda ‘Sadi Tekelioğlu Projesi’ni hayata geçirmeyi planlıyor. Tekelioğlu Türk futboluna Hami Mandıralı, K. Hamdi, Metin Diyadin, Hayrettin, Selami, Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür gibi isimleri kazandırdı.

Karadeniz Gazetesi / Osman BAŞKIR

YORUM EKLE
YORUMLAR
Levent
Levent - 1 yıl Önce

Sadi tekelioglu,Özer hurmacının Trabzonspor u TFF ye şikayet edip kulüp adına değilde Özer’den yana şahitlik yapınca kulübe 5 milyon tazminat ödettiren birini tekrar bu kulübe almak kadar aptalca birşey olamaz?Bu adamı kapıdan içeri sokmayın

Kgts
Kgts - 1 yıl Önce

O kadar şampiyonlukların yanında kazandırdığı Ve burada sayılmayan nice oyuncu. Tam anlamıyla değeri bilinmedi ama şimdi yönetime Bu konuda çok güveniyorum umarım başarır

Mustafa uyanık
Mustafa uyanık - 1 yıl Önce

Trabzonspora kim ihanet ettiyse serfsizdir

SIRADAKİ HABER