Trabzonspor'un Yeni Asbaşkanı Şampiyon Müdür mü Oluyor?

Trabzonspor’un yeni yönetimi 2 Aralık’ta belli olacak.

Trabzonspor'un Yeni Asbaşkanı Şampiyon Müdür mü Oluyor?

Bordo-mavili takımda kongreye kısa bir süre kalırken sıcak gelişmeler de yaşanmaya devam ediyor.

Ahmet Ağaoğlu göreve devam edeceğinin sinyalini açık şekilde verirken, asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ise göreve devam etmemekte kararlı olduğunu bildiriyor.

Nisan ayında gerçekleşen ve Ahmet Ağaoğlu’nun başkan seçildiği kongre öncesinde asbaşkanlığı direkten dönen Ömer Eyüboğlu’nun ismi yeniden gündeme gelmeye başladı.

Ahmet Ağaoğlu’na yıllarca yol arkadaşlığı yapan ve Nisan ayında gerçekleşen kongre öncesinde Trabzonspor’un yeni asbaşkanı olması beklenen Ömer Eyüboğlu’nun yerine gerçekleşen toplantılar sonrasında Hayrettin Hacısalihoğlu gelmişti.

2 Aralık’ta gerçekleşecek kongre öncesinde Trabzon Lisesi’ni Dünya Şampiyonu yapan müdür olarak adından sıkça söz ettiren Ömer Eyüboğlu yeni dönemde asbaşkanlığa en yakın isim olarak görülüyor.

Ömer Eyüboğlu kimdir?

Trabzon’da 1954 yılında doğan Ömer Eyüboğlu, sporcu kökenli olup, Trabzonspor, Rizespor, Yolspor ve Necmiati kulüplerinde futbol oynadı. 1981 yılında Trabzon Lisesi’ne matematik öğretmeni olarak atanan Eyüboğlu, 8 yıl süren müdür yardımcılığı görevinin ardından 1995 yılında müdürlüğe atandı ve bu görevini kısa süre öncesine kadar sürdürdü.

Sportif faaliyetlere büyük önem veren Eyüboğlu’nun döneminde Trabzon Lisesi futbol takımı 2003 yılında Çin’in Şanghay kentinde düzenlenen organizasyonda Dünya Şampiyonu oldu.

Kaynak: HaberTS.com

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2018, 20:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Öztürk
Mustafa Öztürk - 2 yıl Önce

Ömer bey Asbaskanliga Yakisir valla Nokta Atisi Olur

Trabzonsporlu
Trabzonsporlu - 2 yıl Önce

Trabzonsporun futbolu bilen, akıllı insanlara ihtiyacı var. Futboldan bi haber, kendi egolarını tatmin eden cahil insanlar geldi hep ve dibe vurduk senelerdir.

Dobi Hasan
Dobi Hasan - 2 yıl Önce

Matematik hocamıza saygı duyarım ama olması gereken yurt dışı bağlantıları olan iyi eğitimli ve ekonomik gücü olan biri olmalı. MESELA NEVZAT AYDIN VEYA TUNCAY BEKİROĞLU Kİ BU İSİMLERE HAYAT TARZI OLARAK UZAK BİRİYİM AMA TAKIMI DÜŞÜNÜYORUM.

Cevdet
Cevdet - 2 yıl Önce

Trabzon Lisesi 'nden metematik öğretmenim kendisi. Çok disiplinlidir. Bu disipline ihtiyaç var şu sıralar.

Ali Rıza
Ali Rıza - 2 yıl Önce

Hocamız ellerinden öpüyorum. Öğretmenin olduğu yerde her anlamda kalite söz konusu olur. Hele de Ömer Hocam olursa muhteşem olur.

Ergün Özşahin
Ergün Özşahin - 2 yıl Önce

İlk öğrencilerinden biri olmak gurur verici Hocam yakışır

harika haber
harika haber - 2 yıl Önce

valla müdürümün futbol aşkını net görenlerdenim. son yıllarda aldığım en güzel haber

tuncay sisman
tuncay sisman - 2 yıl Önce

trabzon kanadından kimse olmamalı sebebi ihanet cetesi varsa onların uzaklığını yapıyorlar bu hayrettin denen lavugun hiçbir dedigi bence yapılmamalı okul idare etmek koskoca camiayı idare etmekle kıyaslanamaz


SIRADAKİ HABER