Trabzonspor'un Yeni Sezon Sloganı Belli Oldu

Trabzonspor Kulübü'nün yeni sezon sloganı belli oldu

Trabzonspor'un Yeni Sezon Sloganı Belli Oldu

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun  Trabzonspor Akyazı Stadyumu'nda yer aldığı bir videoyu paylaştı.

Geçtiğimiz sezon yan yana etiketiyle mücadele eden Bordo Mavililer bu sezon Biz Bize sloganıyla mücadelesini sürdürecek.

Videoda açıklamalarda bulunan Ağaoğlu "Bazen geliyorum buraya tribünlere bakıyorum.  Bu boş koltukları değilde o koltukları dolduran insanları görüyorum.  Çoluk çocuk genç yaşlı kadın erkek. Gelmişler hep birlikte yan yana duruyorlar. Giymişler formalarını alkış kıyamet davullar marşlar. 

Aslında ne yapıyorlar biliyor musunuz formayı terletiyorlar. Aynı sahadaki kardeşleri gibi sonra düşünüyorum diyorum ki bu insanlara diğerleri gibi destekçilerimiz mi diyeceğiz benim için el vermiyor.   Ben onlara destekçi falan demiyorum diyemiyorum. Hatta onlara onlar ble diyemiyorum. Bırakın başkanlığımı bordo mavi formanın iflah olmaz. bir sevdalısı olarak kendimi de içine katıyorum biz diyorum. Biz bu takımın sadece destekçisi miyiz?  Bence değiliz biz takımın ta kendisiyiz. Takım biziz eğer formayı giyiyorsak buraya geliyorsak ve bu formayı terletiyorsak bu takımız. O yüzde biz de sen ben olmaz biz olur. Biz de destekçi destek de filan da olmaz. Takım olur görev olur. Bizlerinde takımdaki görevi belli giyeceğiz formamızı tüm heyecanımızla geleceğiz yerleşeceğiz yerimize gibi bir sol açığın sol kanada yerleşmesi gibi yerleşeceğiz.

Takımın sahaya dağılması gibi dağılacağız tribünlere. Bu videoyu izleyenlere söylüyorum gücümü yettiğince imkânlarınız el verdiğince gelip takımımızın yanında yerimizi alın. Bakın tekrar ediyorum haydi kombine bilet alalım demiyorum gelelim ve takımdaki yerimizi alalım diyorum. Çünkü iyi biliyoruz ki biz yan yana durursak biz bize yeteriz." dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Uğur kumas
Uğur kumas - 13 ay Önce

O sene bu sene ... olsaydı keske

Mehmet
Mehmet - 13 ay Önce

Yazarken lütfen Türkcemize biraz da olsa dikkat etsek?

Trabzonsporlu
Trabzonsporlu - 13 ay Önce

Daha önce tribünlerdeki taraftara küfreden cahil yöneticiler vardı. Taraftar olmadığında birer hiç olduklarının farkında bile değillerdi. Kulüpler taraftarıyla büyüktürler. Düşünün, dünyada hiç kimse futbol izlemeye gitmiyor, aslında taraftar olmadığında futbol bile bir hiçtir. O cahil yöneticiler bunun bile farkında değillerdi. Taraftarınla büyüksün Trabzonspor. Bunun farkında olan bir başkana sahip olduğumuz için Trabzonspor taraftarı olarak kendimi çok şanslı hissediyorum. Tüm Trabzonsporlulara sevgilerimle.

SIRADAKİ HABER