banner766

Trabzonspor'un Yeni Transferleri Tehlikede

Trabzonspor'un transferlerini gerçekleştirdiği futbolcuları oynatması için gerekli süre azalıyor.

Trabzonspor'un Yeni Transferleri Tehlikede

Trabzonspor Kulübü, Başakşehir maçı öncesi zor anlar yaşıyor.

Bordo-mavili kulübün yöneticileri nakit para bulmakta zorlanırken, yeni transferlerin lisanslarını henüz çıkartmayı başaramadı.

İbrahim Hacıosmanoğlu ve Muharrem Usta döneminde de yaşanan yaşanan benzer sıkıntılar, dönemin başkanlarının kendi cebinden yaptığı ödemeler ile çözülürken bu dönemde Ahmet Ağaoğlu'nun kullandığı sözler durumu oldukça vahim bir noktaya getirdi.

Ağaoğlu,"yöneticinin cebi kulübün kasası değildir" sözüyle yöneticilerden kulübe maddi desteğin gelmeyeceğini açık şekilde ifade etmişti.

Bu gelişmeler üzerine 2 güne kadar 17 milyon TL ödeme yapılamazsa, Trabzonspor'un henüz lisansları çıkartılamayan yeni transferlerin Başakşehir maçında oynama şansları bulunmuyor.

Kaynak: HaberTS

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2018, 17:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
aliçvş
aliçvş - 8 ay Önce

Cebinden babasının hayrına para verdi dediğiniz başkanlar yüzünden kulüp bu halde.....

Taraftar
Taraftar - 8 ay Önce

Bunlarda ve bu cezaları takıma verenlerde FETÖ zihniyeti ve izleri görülüyor. Intikam ve para amacıyla verilmiş cezalara benziyor. Hatta bu cezayı verenler su şahıslardan komisyon bile alabilir. UEFA başkanı Şike rüşveti alıyorsa herkes alır.

Taraftar
Taraftar - 8 ay Önce

Dua edelim de FETÖ cü çıksınlar tüm cezalardan kurtulalalım. Başakşehirde elebaşları hala duruyorlar ya rabbim haklarından gelsin inşallah...

Teko
Teko - 8 ay Önce

Eski haberleri kaldırsanız ve anlık güncelleme yapmanız daha iyi olur

SIRADAKİ HABER