Trabzonspor'un Yeni Yıldız Adayları

Trabzonspor'da yeni yıldızlar doğuyor.

Trabzonspor'un Yeni Yıldız Adayları

Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür’den sonra bu sezon Uğurcan Çakır, Abdulkadir Parmak, Hüseyin Türkmen, Arda Akbulut ve Murat Cem Akpınar gibi genç oyuncuları Türk futboluna kazandıran Trabzonspor’un alt yapısı adeta maden gibi.  Bu sezon hayata geçirdiği öze dönüş projesi ile Türk futboluna yön veren Trabzonspor, yeni geleceğin yıldız adaylarını da yavaş yavaş hazırlıyor. Birçok oyuncu ile profesyonel sözleşme imzalayan Bordo­Mavili ekip, genç oyuncuların önünü açtı. Trabzonspor teknik direktörü Ünal Karaman’ın bu oyuncuları sezon boyunca takip ettiği biliniyor. Karaman, genç oyuncuların birçoğunu yeni sezon kampına götürüp yakından izleme fırsatı bulacak. 

İşte o geleceğin yıldız adayları: 

Tunahan Ergül (2000 doğumlu, önlibero), Koray Kılınç (2000 doğumlu, santrafor), Hakan Yeşil (2002 doğumlu, merkez ortasaha), Behlül Aydın (2000 doğumlu, forvet arkası, kanat forvet), Berkay Sefa Kara (1999 doğumlu, forvet arkası­kanat forvet), Tayyib Ebrar Cumur (1999 doğumlu, 8­10 numara), Ahmet Hakan Sevinç (1999 doğumlu, kanat forvet), Faruk Can Genç (2000 doğumlu, sol bek­açık), Muhammet Akpınar (2002 doğumlu, santrafor), Kerem Baykuş (2000 doğumlu, 8­10 numara), Furkan Tütüncü (1998 doğumlu, santrafor­kanat forvet), Sertan İlkilmez (2000 doğumlu, santrafor­ Sol kanat forvet), Oğuzhan Açıl (2000 doğumlu, stoper), Talha Reşat Bulut (2000 doğumlu, santrafor). 
 


YORUM EKLE
YORUMLAR
Güven
Güven - 4 ay Önce

Bu cafer tosun vardı nerede ... çok iyi 8 numara

POLAT
POLAT - 4 ay Önce

Talha Reşat Bulut (2000 doğumlu, santrafor). Yıldız adayı olduğuna emin misiniz.Sadece çalışkan bir oyuncu.U21 maçlarında çok izledim.Ne oynadığını,yeteneklerini bir türlü anlayamadım.

SIRADAKİ HABER