Trabzonspor'un Yeni Yıldızı Şova Başladı

Hamsik şov başladı

TRABZONSPOR 24.07.2021, 11:31
Trabzonspor'un Yeni Yıldızı Şova Başladı

Mermi gibi şutları ile kalecileri çaresiz bırakan 33 yaşındaki orta saha, ince pasları ve klas çalımları ile de kalitesini gösteriyor. Hamsik, takımın orta sahadaki beyni olacak.

Karadeniz devinin tartışmasız en heyecan verici transferi olan Marek Hamsik, 18 Temmuz'da katıldığı Riva kampında yavaş yavaş tempoyu artırıyor. EURO 2020'de Slovakya Milli Takımı ile boy gösteren 33 yaşındaki orta saha oyuncusu, yeni takımına çabuk ısındı. Teknik direktör Abdullah Avcı'nın orta alanda lide rlik görevini vereceği 1.83 boyundaki yıldız, idmanlarda kalitesini gösteriyor. Şut çalışmalarında kaleye gönderdiği isabetli vuruşlarla dikkat çeken Slovak futbolcu, kalecileri adeta çaresiz bırakıyor.

BAKASETAS HEP YANINDA
Özellıkle Bakasetas ile hem saha içinde hem de saha dışında çok iyi anlaşan Hamsik, 5 Ağustos'ta oynanacak UEFA Konferans Ligi ilk maçında 11'de görev yapmaya hazırlanıyor. Teknik direktör Abdullah Avcı, merkez üçlüyü Berat-Hamsik-Bakasetas şeklinde kurmayı düşünüyor.(Fotomaç)

Yorumlar (5)
Ali iskender 12 ay önce
Aynı haberi başlıkları değiştirip 100 kere ıslayıp ıslayıp önümüze koyuyorsunuz, lütfen okuyucularınıza ve kendinize ve mesleğinize birazcık saygınız olsun.
yorum 12 ay önce
Bu sezonun yıldızı Berat olacak Hamsik sayesinde 25 milyon avro değere ulaşacaktır Berat.
Özcan kalyoncu 12 ay önce
Istanbul hamsiye doyacak
Adem Dursun 12 ay önce
Yok
Ali nur 12 ay önce
Ben bir hataylim bu yıl Trabzon Spor sampiyon