Trabzonspor'un Yıldızı Geri Döndü

Trabzonspor'da hazırlıklar başladı.

Trabzonspor'un Yıldızı Geri Döndü

Trabzonspor'da Süper Lig’in 10. haftasında oynanacak olan Göztepe maçı hazırlıklarımız başladı.

Teknik Direktör  Abdullah Avcı yönetiminde bugün 11.30’da Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde yapılan antrenmanda oyuncuları iki grup halinde çalıştı. Birinci grupta yer alan oyuncular rejenerasyon çalışması gerçekleştirdiği antrenmanda diğer oyuncular dinamik ısınma hareketlerinin ardından koordinasyon ve 5’e 2 çalışmaları gerçekleştirdi. Rondo çalışması ile devam eden antrenman çift kale maç ile son buldu.

Bordo Mavililer de sakatlığını büyük oranda atlatan Hamsik ise fizyoterapist eşliğinde çalışmalarını sürdürdü. Göztepe maçında sahada olması bekleniyor. 

Yarını izinli olarak geçirecek Bordo Mavililer Çarşamba günü yapacağı antrenmanla Göztepe maçı hazırlıklarını sürdürecek.YORUM EKLE
YORUMLAR
Erdinç Uzuner
Erdinç Uzuner - 1 ay Önce

Komutan olmayınca bizim ordu bocaladı.Maalesef Ömür yine sıfır çekti,elinden geleni yaptı ama kapasite o kadar maalesef.Bu sene tek gerçek yere sağlam basan ustalar çok.

ozcan uzunoglu
ozcan uzunoglu @Erdinç Uzuner - 1 ay Önce

Abdülkadir Ömür'ü kıskananlar ve yok etmeye çalışanlar eksilmedikçe şampiyonluk gelemez. Onlar taraftar değil acemi teknik direktörlerdir. Abdullah Avcı'dan iyi olduklarını da biliyorlar üstelik. Taraftar taraf olandır. Abdülkadir Ömür'deki yeteneği ve 2 büyük sakatlıktan çıkan bir oyuncu olarak destek görmesi gerektiğini bilemeyecek kadar eksikler. Abdullah Avcı şampiyon olacaksak Abdülkadir Ömür sayesinde şampiyon olacağız. Ben de diyorum ki Şampiyon olamayacaksak bizim taraftar sandığımız ama gerçekte kindar taraftar kılığındaki teknik direktörlerimiz sebebiyle olamayacağız. Sesleride o kadar çok çıkıyor ki maalesef. Her platformda varlar.

Hakan
Hakan - 1 ay Önce

Ab Ömür'ü beğenemeyen, hazmedemeyen cahil taraftarlar var halen, yazık. Bu tür taraftar olmasa daha iyi TS için.

SIRADAKİ HABER