Trabzonspor Yakın Takibe Aldı

Karadenız devinin UEFA Konferans Ligi 3. ön eleme turundaki rakibinin belli olacağı ilk maçta Molde, Servette'yi rahat bir skorla geçerken, teknik ekip bu maçı gözlem altına aldı.

TRABZONSPOR 24.07.2021, 10:48
Trabzonspor Yakın Takibe Aldı

Karşılaşmayı yardımcılarıyla birlikte izleyerek analiz eden Abdullah Avcı'nın rakibin etkili ve zayıf yönleriyle ilgili notlar aldığı öğrenildi.

Karadenız devinin UEFA Konferans Ligi 3. ö n eleme turundaki rakibinin belli olacağı ilk maçta Molde, Servette'yi rahat bir skorla geçerken, teknik ekip bu maçı gözlem altına aldı. Karşılaşmayı yardımcılarıyla birlikte izleyerek analiz eden Abdullah Avcı'nın rakibin etkili ve zayıf yönleriyle ilgili notlar aldığı öğrenildi. Servette'yi 3-0'la geçen Molde, deplasmanda oynanacak rövanşa rahat çıkacak. Norveç temsilcisi çok büyük ihtimalle 5 Ağustos'ta Trabzonspor'un rakibi olacak.
 

Yorumlar (2)
Şükrü 12 ay önce
Norvec ligi cok gollu geçen bir lig takimlari zayif değil belli bir oyun sablonlari var bizden bile iyi uyguluyorlar umarım eleriz ama bana ulke futbolunun durumundan oturu eleniriz gibi geliyor
Ersin. 12 ay önce
Bakasetas bu kadroda yedek olur berat o bölgede tek kalıyor onun için orta sahada top kapacak pires yapacak biri lazım bakıyorum ileri dörtlü hepsi general orta sahada ileri dörtlüye uymuş peki asker kim tüm iş geri dörtlüye kalıyor o yüzden biz bu sene çok gol yer çok gol atarız ama şampiyon olabilmen için az gol yemen lazım