Trabzonspor Yöneticisinden Şok Eden Onazi Açıklaması

Yaşar Kibar Güven; ''Onazi'de biraz başıboşluk var!''

Trabzonspor Yöneticisinden Şok Eden Onazi Açıklaması

Önceki gün yeniden bıçak altına yatan ve 3’üncü kez ameliyat olan Ogenyi Onazi’nin son durumuyla ilgili Sağlık Kurulu Başkanı Yaşar Kibar Güven açıklama yaptı.

Onazi’nin ameliyatı sonrası ayağında enfeksiyon oluştuğunu dile getiren Güven, şunları söyledi: “Onazi ilk ameliyatının sonrasında ayağındaki dikişlerden enfeksiyon kaptı. Kendisini ameliyat eden doktor arkadaşımız bunları temizledi. Onazi’nin alerjik bünyesi var. 15 Haziran’a yetişmesi zor görünüyor. Büyük bir ihtimalle sezon başı kampında yer alamayacak. Her yapılan müdahale onun tedavisini geriye götürüyor. Kendisinde biraz başıboşluk var.” (Karadeniz)

YORUM EKLE
YORUMLAR
gökhan
gökhan - 10 ay Önce

maaş almaya gelince başıboşluk olmaz!

yılmaz
yılmaz - 10 ay Önce

gökhan ; bu gün ts nin orta sahasında yusuf a,kadir sosa nın yanlarında onazi olsaydı, rakipler bizim orta saha mızı geçemez lerdi,,sen futbolu ne kadar izliyor sun bilemem ama, ( hakaret anlama ,zaten aldığımız aile terbiyesi başkasına kötü söz bile söyletmez bana,,) onazi süper bir orta saha oyuncusu,,işi hemen para ya dökmeyelim,,dedğin şey doğru olmaz zaten ,,tabiki maaşını alacak,hiç faydası olmayan lar neler aldı gitti,başta ersunt yalan ,,saygılar.

İhsan
İhsan - 10 ay Önce

Aldığı para son damlasına kadar helal olan nadir Trabzonspor topçularından biri adam...Boş yapmayın

SIRADAKİ HABER