banner728

Trabzonspor Yönetimi Kongre Kararı Aldı

Trabzon'da bu akşam flaş gelişme yaşandı

Trabzonspor Yönetimi Kongre Kararı Aldı

Trabzonspor Kulübü olağanüstü seçime gitme kararı aldı. Başkan Muharrem Usta ve yönetimi bugün toplandı ve oy birliğiyle kongreye gidilme kararı aldı. Kongre Nisan ayının ilk haftasında yapılacak.

Trabzonspor Kulübü ligin bitimine 10 hafta kala olağanüstü seçimli kongre kararı aldı… Bordo mavili kulübe bugün FIFA’dan 1 yıl transfer yasağı getirilmişti. Kongre Nisan ayının ilk haftasında yapılacak. Seçilecek yönetim Aralık ayındaki olağan kongreye kadar görev yapacak. Başkan Muharrem Usta’nın aday olup olmayacağı henüz netlik kazanmadı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
engin
engin - 7 ay Önce

Burada yazanlar ve yazacak olanlar. İHO başkanken M.Usta peşine düştüler. Usta başkanken bi başkasının. Sadri Ş. başkanken bir sürü yazdılar konuştular. şimdi Sadri Başkan değerli oldu. Bu camianın sorunu hiçbirşey bilmeyen taraftar, yöneticiler, medya... yada herşeyi bilen ama kötüye kullananlar.

hami
hami - 7 ay Önce

parası olan gelsin. 3 büyüklere denk değerde kadro kurabileceğim diyen gelsin. bize şahinin ferrarileri geçmesini bekletmesinler her sene olduğu gibi.

Trabzonsporlu
Trabzonsporlu - 7 ay Önce

Benim anlamadığım olağan kongreler niye Aralık ayında yapılıyor, Mayıs aylarında yapılsın olağan kongreler ve seçilen yönetim rahatça kadrosunu kurabilsin.

SIRADAKİ HABER